Lehátko na Vojtovu metodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibi2233
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 13 inzerátů 26.05.19 10:32
Lehátko na Vojtovu metodu

Ahoj, prosím má někdo zkušenost, kde sehnat lehátko na cvičení Vojtovy metody na doma za přijatelnou cenu? Nebo čím by se dalo nahradit? Nedaří se mi najít doma prostor, který by byl výškou a polstováním vhodný. Na bazarech jsem něco viděla, ale upřímně mám docela strach, abychom si nezavlekly třeba štěnice v tom polstrování (měli jsme už kdysi špatnou zkušenost s větším nábytem). Ceny nových co jsem viděla byly opravdu dost vysoké, ale možná jsem se dívala špatně. Předem moc děkuji.

Reakce:
Anais
Kelišová 5723 příspěvků 77 inzerátů 26.05.19 10:47

Já se synem cvičila na kuchyňské lince a měla jsem ho podloženého pěnovou podložkou do koupelny
 https://www.vasbytovytextil.cz/…-sirka-65cm/?…

Stálo to pár korun, po cvičení jsem dle potřeby umyla, nebo rovnou srolovala na další cvičení… Neklouzalo to a nebyl na tvrdým
Přišlo mi zbytečné pořizovat nějaký speciální kus nábytku jen na vojtovku…

Sůvička80
Kecalka 371 příspěvků 26.05.19 10:47

Já s dcerou cvičila na stole ( normálni stůl + stolek z ikeii ) a na ni protiskluzová podložka na jógu. Švagrová to praktikuje stejně ( už u druhého dítěte ).

bibi2233
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 13 inzerátů 26.05.19 10:49

My právě cvičíme cvik, při kterém dítě má spuštěné nohu z boku ze stolu dolů a já se k němu musím tisknout. No a u všeho nábytku nám vadí ostrá hrana, že ho to tlačí do té nohy, polstrovaná podložka po tom nábytku klouže dozadu když zatlačím a nemůžu to dělat správně aniž bych mu pomalu nezlomila tu nohu.

Váš příspěvek
Reklama