Balaton s dětmi (v září)

1335
14.5.18 10:44

Balaton s dětmi (v září)

Dobrý den všem!
Jezdíte někdo na Balaton s dětmi (s malými dětmi - dceři jsou 2 roky)? Máte nějaký tip na ubytování tam (s důrazem na využití dětí)…??
Uvažujeme, že bychom jeli v září (na začátku) - až už bude po hlavní sezóně… Nevíte někdo, nebude-li nám tam zima? :-) Je tam ještě v září teplo? :-)
Uvítám jakékoliv tipy a postřehy!
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3553
14.5.18 15:28
@Petrušačka píše:
Dobrý den všem!
Jezdíte někdo na Balaton s dětmi (s malými dětmi - dceři jsou 2 roky)? Máte nějaký tip na ubytování tam (s důrazem na využití dětí)…??
Uvažujeme, že bychom jeli v září (na začátku) - až už bude po hlavní sezóně… Nevíte někdo, nebude-li nám tam zima? :-) Je tam ještě v září teplo? :-)
Uvítám jakékoliv tipy a postřehy!
Děkuji!

Já bych září neriskoval. Na Balaton je jistější jet dříve. Osobně bych se bál už i na konci srpna. Proč nechcete v sezoně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
14.5.18 15:30

..no - nevím… obecně mám raději dovolený mimo hlavní sezonu :-) Prostě když už je prázdno, no :-) Nepotřebuju to největší vedro… jen se bojím, aby třeba nepršelo nebo tak… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
14.5.18 15:35

září..

Tak nemusí nutně pršet, ale prostě už může být i chladněji. Já zažil týden v září právě tam a večer byla normálně zima. Koupat se dalo už jen kolem poledne a skoro nikdo tam nebyl. Navíc v domku nebylo ani čím „přitopit“. To většina těch domků k pronajmutí nenabízí. Jinak i cena v tom září je tam tak propastně jiná, že asi vědí proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
14.5.18 15:37

Balaton a děti

Jinak co se týče dětí, Balaton ideál a i cesta není tak šílená, jako třeba do Chorvatska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
14.5.18 15:42

@Heinich …a ty myslíš, že i první týden v září je pozdě? :think: Vždyť to bývá hezky i u nás… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
14.5.18 15:46

Já tam byl právě ten první týden tehdy. Takže za mě ne, ale stejně to záleží na tobě. V oblasti Balatonu je tepleji už u nás ( a to je dobře), ale například v Chorvatsku bude tato doba na počasí asi vhodnější. Já osobně bych volil na Balaton červenec, nebo první polovinu srpna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama