Chorvatsko Booking doporučte pobyt

199
13.5.18 14:08

Chorvatsko Booking doporučte pobyt

Ahoj všem. Prosím o doporučení dovolené v Chorvatsku. jedeme s dětmi. Byli jsme několikrát v Umagu, ten je fajn, protože je blízko, ale není tam písečná pláž, což je pro nás priorita. Chtěli bychom něco co nejblíže hranic, abysme nemuseli jet hluboko do země. Ale s písečnou pláží. Chystáme se přes Booking. Máte s ním zkušenosti? Doporučíte nějaké místo a hlavně konkrétní apartmán, či pronajímatele, se kterým jste byli spokojeni? Bojím se, že něco zamluvíme podle fotek a realita bude jiná…pokud máte výbornou zkušenost s konkrétním místem a apartmánem přes Booking, tak klidně i dál od Umagu, prostě v Chorvatsku…děkuji za tipy :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
199
13.5.18 14:08

Omlouvám se za dvojí vložení :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
13.5.18 14:39

Přes booking objednavam často. Vyhovuje mi, ze hned vim, na cem jsem a mám koupeno.
Fotografie i hodnocení sedi.Jen nemají všechny pokoje v daném miste, tak někdy se hodí napsat primo majiteli. A samozřejmě všechna ubytovani na booking nejsou ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6635
13.5.18 18:00

@Domino111 Ahoj teď jsme se vrátili ze Zaton holiday resort (měli jsme apartmán) 4* a fotky odpovídají skutečnosti na booking. Objednávala jsem nakonec přes jejich hotelové stránky, protože dávali ještě 10 procent slevu. Je tam písečná pláž já teda moc písek nemusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.7.19 22:22

booking.com

Pozor booking jsou podvodníci, zaplatíte zálohu a pak vám napíší že máte neplatnou kartu a přijdete o peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.7.19 22:25

Objednávejte přímo, ceny přes booking jsou o 30% dražší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
18.7.19 22:38

Kousek od Zadaru, Sabunike-písečná pláž a v privátu to vyšlo docela levně. Už jsem zapomněla jméno, ale dohledala bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama