Koupit dovolenou přímo na letišti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bajunka99
Nováček 10 příspěvků 10.05.18 16:59
Koupit dovolenou přímo na letišti?

Dobrý den
máte prosím někdo zkušenosti s nákupem dovolené na poslední chvilku přímo na letišti? jsem svobodná a plánuju na dovolenou sama…letiště mám za rohem a slyšela jsem že se dá sehnat občas zájezd za krásnou cenu :) mockrát děkuju za odpověd

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10653 příspěvků 10.05.18 17:06

Vzhledem k tomu, že jsou na letišti asi 2 cestovní kanceláře, tak šance je docela nízká

Eli45
Stálice 81 příspěvků 10.05.18 17:09

No ono nez dovolenou se vsim vsudy lide kupuji letenky na posledni chvilku.. kdy jsou v letadle napriklad posledni 2 volna mista a leti to zachvilku :-) to pak muzes chytit letenku za hubicku, ale celkove dovolenych nebude asi moc… jak uz se pise nademnou :?

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 18:05

Spíš než na letišti bych seděla na netu a hledala čekala, až přijde nějaký super last. Já třeba takhle letěla do první země, která na mě vyjela :oops: :mrgreen: A bylo to super.

eliskaj
Kelišová 5397 příspěvků 10.05.18 18:12

Dřív, když byly na letišti ve velkém pobočky cestovek, tak se to dalo. Teď už dovolenou se vším všudy ne, občas nějaká letenka, ale už to taky není ono. Jak je napsáno výše - cihat na netu, občas se dá najít super cesta s odletem třeba za 3 hodiny

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 10.05.18 18:24

@Bajunka99 jen letenky. Znám lidi, co prostě jeli na letiště a zkoušeli štěstí. Občas sehnali letenku za hubičku, ale někdy také jezdili na letiště s kufrem 3 dny v kuse. zkus web zaletsi.cz, tam se objevují celé zájezdy za opravdu dobré ceny

mau-mau
Závislačka 3087 příspěvků 10.05.18 19:03

Já to viděla na letišti v Německu, tam toho mají opravdu hodně. A spíš to hodně roste. Takže asi lidé toto využívají. My máme 2 malé děti, tak se bojím. Ale letět bez dětí, to může být super kauf :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam se poděl Jágr? Jaromír zmizel z internetu a jeho hokejová rodina zeje prázdnotou

Před rokem to vypadlo, že se z Jaromíra Jágra (46) stane novodobý youtuber.... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Když k nám přišla Mandlová, začal jsem koktat, vzpomíná Petr Štěpánek

Každý čtenář bude bohužel o půlku rozhovoru s hercem Petrem Štěpánkem (69)... číst dále >

Reklama