Balaton se psem a miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NelcaZ
Stálice 68 příspěvků 2 inzeráty 16.04.19 08:16
Balaton se psem a miminkem

Krásné ráno, s manželem přemýšlíme, kam vyrazit v létě na dovču. Nejdříve jsme mysleli, že někde po čechách, ale pak nás napadnou Balaton. Problém je v tom, že máme velkého psa, kterého musíme vzít s sebou. Máte některá nějakou aktuální zkušenost se psem na Balatonu? Mohou na pláž, koupat se? Třeba někde na menších plážích, kde není moc lidí? Jsou vůbec taková místa na Balatonu? Já tam nikdy nebyla :D

Reakce:
Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4623 příspěvků 16.04.19 08:20

Tyjo my kdysi byli ale jen s detma, nejakyho psa vubec nevím, jestli jsem tam videla. Ale k detem maj Madari dle meho pohledu super vztah. V tu dobu zacinalo prostredni dite autistictet, v jidelne vřískal, pani co tam dělala dozor v hotelu nam vzdycky hned nesla detskou zidlicku a usmívala se. Jezdi tam hodne Němců, ti tez zadny problem. Spousta deti v kocaru a s dudlíkem ve veku kdy u nas uz by lidi cumeli, ze dite je na to velky, oni necumej.

stinga
Kelišová 5923 příspěvků 3 inzeráty 16.04.19 08:28

@NelcaZ já jsem viděla „psí“ pláž v Itálii - Lignano

NelcaZ
Stálice 68 příspěvků 2 inzeráty 16.04.19 08:35

@stinga a to je od nás hodně daleko? A jak by to tam bylo s mimčem? Malá bude mít v červenci rok.

stinga
Kelišová 5923 příspěvků 3 inzeráty 16.04.19 08:43

@NelcaZ nevím odkud jsi, ale Lignano je hned zkraje Itálie, takže dojet autem tam nebude pro trochu zkušeného řidiče žádný problém, v Itálii jsou většinou apartmány a kempy, kempy mají na slušné úrovni, s miminkem nebude žádný problém, Italové také mimina zbožňují,
akorát kdybyste si to vybrali, tak je lepší si to ubytování zařídit dopředu přes cestovku, no jde to samozřejmě i na místě, chodí se to tam vyřizovat do „informačních center“, ale chce to dát důraz na to, aby to bylo blízko té pláže, kde můžou ti pejsci
je tam písečná pláž a milion houpaček a skluzavek na pláži, „psí“ pláž je nadivoko, takže s sebou vlastní slunečník a lehátka
já jsem tam byla ale už docela dávno, tak doufám, že to teda pořád platí

stinga
Kelišová 5923 příspěvků 3 inzeráty 16.04.19 08:58

@NelcaZ našla jsem to teď na mapách, je to Lignano Sabbiadoro, letovisko hned vedle Bibione, a ta pláž je blízko kempu Village Pino Mare, je tam takový výběžek a tam je ta volná pláž, kde mohli psi

NelcaZ
Stálice 68 příspěvků 2 inzeráty 16.04.19 09:05

@stinga moc dekuji, mrknu na to :)

Váš příspěvek
Reklama