Reklama

Balónky do sušičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 25.01.18 15:18
Balónky do sušičky

Ahoj všem. Používáte balónky do sušičky? K čemu tam vlastně jsou? Koukala jsem na net a je jich mraky typů - něco jako tenisák, nějaké „masážní“ ježky, „něco“ do čeho se „něco“ sype… No, různé druhy. Napište mi své zkušenosti, chtěla bych vyzkoušet ty s voňkou, ale nemám zatím odvahu. :oops:

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 25.01.18 15:32

Pouzivam ty jezky. pradlo je rychleji ususene. jsem spokojena. jen v tom bubnu delaji strasny ramus.

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 25.01.18 16:02

Já tam dávám tenisaky v případě, že peru něco naducaného, např. bundy. Jinak nedávám nic.

Smichal
Kecalka 133 příspěvků 25.01.18 16:08

K čemu je to dobré?

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 25.01.18 16:44

@Smichal pradlo se nacechra a je rychleji ususene. take neni tak pomackane. u me bylo zrychleni suseni na stejnem programu cca o 15-20 minut

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 25.01.18 16:48

A jak dlouho vydrží jeden (než se používáním rozpadne)? Dává se jen jeden, nebo víc najednou?

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 25.01.18 17:31

@Vlaďka 83 ja mam dva, mam je rok a pul a nevypadaji, ze by se chtely rozpadnout :)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 25.01.18 21:41

Díky všem. Ještě něco „nastuduji“ a možná pořídím. :think: :mavam:

wallace
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 26.01.18 12:53

Ahoj, já mám jak ty gumové ježky, ty teda používám jen při sušení bundy, přikrývek a toho, kde je žádoucí hodně načechrat. Jinak ne, protože dělají opravdu velký hluk. Normálně používám vlněné koule, na které vždy kápnu pár kapek vonného oleje podle chuti a krásně načechrají a ovoní prádlo. Mně osobně chyběla vůně aviváže.
Jinak všeobecně tyto míčky slouží k načechrání prádla, zkrátí dobu sušení, tudíž je i úspora elektřiny a slouží i proti statické elektřině, na což se normálně používá aviváž.
A jsou v podstatě „nesmrtelné“ :-) :mavam:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 26.01.18 13:08

@wallace
A ty vlněné koule jsou tvrdé? Já jsem asi z toho trošku… mm :oops: No, ztrácím přehled, co vlastně chci. Už jsem vyřadila z výběru „tenisáky“, ale myslela jsem, že ty vlněné koule, co na netu nabízejí, sbírají jen vlasy… :think:

wallace
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 26.01.18 13:35

@Vlaďka 83 Nejsou tvrdé, jsou takové měkké, ale pevné, neroztrhají se třeba. Nedělají takový hluk jako klasické tenisáky nebo ti ježci. Koule vlasy nesbírají vůbec, to ti vyfouká sušička a sebere filtr. Pro mě jsou perfektní na tu vůni a proti statické elektřině. Můžu jen doporučit. Nebyly ani drahé a byly 3 v balení.

Smichal
Kecalka 133 příspěvků 30.01.18 16:17

@nozu tak to doporučím mojí ženě, děkuji za tip.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >