Balónky do sušičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 25.01.18 15:18
Balónky do sušičky

Ahoj všem. Používáte balónky do sušičky? K čemu tam vlastně jsou? Koukala jsem na net a je jich mraky typů - něco jako tenisák, nějaké „masážní“ ježky, „něco“ do čeho se „něco“ sype… No, různé druhy. Napište mi své zkušenosti, chtěla bych vyzkoušet ty s voňkou, ale nemám zatím odvahu. :oops:

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11338 příspěvků 25.01.18 15:32

Pouzivam ty jezky. pradlo je rychleji ususene. jsem spokojena. jen v tom bubnu delaji strasny ramus.

Katerina308
Kecalka 452 příspěvků 158 inzerátů 25.01.18 16:02

Já tam dávám tenisaky v případě, že peru něco naducaného, např. bundy. Jinak nedávám nic.

Smichal
Kecalka 133 příspěvků 25.01.18 16:08

K čemu je to dobré?

nozu
Extra třída :D 11338 příspěvků 25.01.18 16:44

@Smichal pradlo se nacechra a je rychleji ususene. take neni tak pomackane. u me bylo zrychleni suseni na stejnem programu cca o 15-20 minut

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 25.01.18 16:48

A jak dlouho vydrží jeden (než se používáním rozpadne)? Dává se jen jeden, nebo víc najednou?

nozu
Extra třída :D 11338 příspěvků 25.01.18 17:31

@Vlaďka 83 ja mam dva, mam je rok a pul a nevypadaji, ze by se chtely rozpadnout :)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 25.01.18 21:41

Díky všem. Ještě něco „nastuduji“ a možná pořídím. :think: :mavam:

wallace
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 26.01.18 12:53

Ahoj, já mám jak ty gumové ježky, ty teda používám jen při sušení bundy, přikrývek a toho, kde je žádoucí hodně načechrat. Jinak ne, protože dělají opravdu velký hluk. Normálně používám vlněné koule, na které vždy kápnu pár kapek vonného oleje podle chuti a krásně načechrají a ovoní prádlo. Mně osobně chyběla vůně aviváže.
Jinak všeobecně tyto míčky slouží k načechrání prádla, zkrátí dobu sušení, tudíž je i úspora elektřiny a slouží i proti statické elektřině, na což se normálně používá aviváž.
A jsou v podstatě „nesmrtelné“ :-) :mavam:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 26.01.18 13:08

@wallace
A ty vlněné koule jsou tvrdé? Já jsem asi z toho trošku… mm :oops: No, ztrácím přehled, co vlastně chci. Už jsem vyřadila z výběru „tenisáky“, ale myslela jsem, že ty vlněné koule, co na netu nabízejí, sbírají jen vlasy… :think:

wallace
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 26.01.18 13:35

@Vlaďka 83 Nejsou tvrdé, jsou takové měkké, ale pevné, neroztrhají se třeba. Nedělají takový hluk jako klasické tenisáky nebo ti ježci. Koule vlasy nesbírají vůbec, to ti vyfouká sušička a sebere filtr. Pro mě jsou perfektní na tu vůni a proti statické elektřině. Můžu jen doporučit. Nebyly ani drahé a byly 3 v balení.

Smichal
Kecalka 133 příspěvků 30.01.18 16:17

@nozu tak to doporučím mojí ženě, děkuji za tip.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama