Reklama

Jakou si koupit značku pračky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

79Pavlínka79
Povídálka 33 příspěvků 10 inzerátů 24.01.18 11:34
Jakou si koupit značku pračky?

Ahoj holky :) Potřebuji poradit, budeme si kupovat novou pračku, protože stávající Whirlpoolka se stále rozbíjí. Můžete mi doporučit nějakou značku? Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3130 příspěvků 24.01.18 11:43

@79Pavlínka79 Nám byla jako nejlepší značka praček doporučena Electrolux, ale vlastní zkušenost zatím nemám. ;)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 24.01.18 11:44

Mám Beko, úplně obyčejná… Pere už 7 let občas i několikrát denně.

Hadumi
Extra třída :D 13402 příspěvků 24.01.18 11:48

Měli jsme whirlpool, ta odešla po dvou letech. Teď máme AEG a pere už sedmý rok…

smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 361 inzerátů 24.01.18 11:53

Záleží na štěstí není to jen o značce, ale i o konrétním kusu. obecně pračky Whirlpool nebyly nikdy extra chválené.
První pračku jsme měli candy mini- potřebovali jsme ji vměstnat do kuchynské linky.
Druhou mám electrolux. V záruce jsme měnili topné těleso, těsně po záruce znovu a už je to tuším 5 let od druhé výměny a je ok.
Za mě je dobré prozkoumat spotřebu, hlučnost, délku praní cyklu se kterých chceš nejčastěji prát.

79Pavlínka79
Povídálka 33 příspěvků 10 inzerátů 24.01.18 11:54

Moc děkuji za Vaše odpovědi :) :)

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 24.01.18 11:56

Mohu vřele doporučit Candy, jede bez problémů už 8 rok.

Heivka
Závislačka 3109 příspěvků 24.01.18 11:59

Mám od Bosche, už jede přes 9 let bez závad s tím, že vyvařuju, příležitostně jí přetížím, filtr čistím tak jednou za rok a odvápnění provádím octem. Tchyně má nástupce té mojí a už jí taky jede 5 let bez závad.

PpeŤuLiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 24.01.18 12:04

My vybíráme spotřebiče zásadne od Bosche (pračka, myčka, trouba, varná deska…) Na pračku a myčku jsem měla jeden zásadní požadavek, který jsem jinde nenašla, a to zkrácení délky programu. Spotřebiče máme spoustu let a :palec:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 24.01.18 12:05

Kupovali jsme AEG Lavamat (pri stehovani jsem ji musela nechat v minulem byte) a ta byla naprosto skvela. Pokud vim, pere zhruba sedmym-osmym rokem bez jakekoliv poruchy doted. Pak jsme narychlo kupovali pred rokem a neco Beko a ta teda neni nic moc. Obcas pradlo poradne nevyzdime (a to rozhodne neni preplnena), ani ty funkce nejsou buhvico… Jestli budu v budoucnu kupovat pracku zas, urcite pujdu znovu do AEG, nebo Miele (ta rodicum pere bez poruchy a spickove uz 15 let).

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 24.01.18 12:07

Já myslim, že je to kus od kusu, ale tenkrát mi byly doporučeny - AEG, Electrolux, Zanussi (tu mám já). I teda z hlediska opravy, že tu máme na tyhle značky servis.

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 24.01.18 12:07

@PpeŤuLiK zkrácení programu umí i AEG, dost to používám, než jsem jí ale kupovala, v životě by mě nenapadlo tuhle funkci hledat.

PpeŤuLiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 24.01.18 12:08

@Katerina308 aha vidíš. Já k této funkci taky přišla v podnájmu a od té doby jinou nechci ;) Hodně to využívám právě i u myčky

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 24.01.18 12:27

Máme Elektrolux a naprostá spokojenost. Předtím jsem ale měla přes 12 let Whirlpool a taktéž bez potíží, prala v podstatě do poslední chvíle, ale začala téct, takže už musela uvolnit místo mladším :D Time Manager mám taky. Kamarádka má AEG a taky naprostá spokojenost.

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 24.01.18 12:36

Mám gorenje-už bych ji nikdy nekoupila je to debil. í pračka, buď má program na 17minut na 30stupňů (což je málo) a na 40stupňů je program na 2hodiny (což je dlouho zase zbytečne) Hrozně krčí prádlo i na 800otáček tak musim žehlit, hrozná fakt děsná pračka. Predtim jsem měla samsung a ta byla paradní, nemusela jsem ani žehlit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >