Reklama

Sušička - protiskluzové oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 16.01.18 09:25
Sušička - protiskluzové oblečení

Ahoj, nově jsme si pořídili sušičku a potřebovala bych poradit, jestli sušíte i dětské protiskluzové oblečení (ponožky, punčocháče..). Můj brácha si sušením zničil triko právě s gumovým vzorem, tak bych nerada, aby se mi to poslepovalo. Případně, který program použít, aby se oblečení neslepilo? Moc díky!

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 16.01.18 09:31

Ano. Protiskluz vydrží klasicky susici program bez potíží. Jediné, co se mi rozteklo byl bryndák :lol:

Svecicka
Povídálka 13 příspěvků 16.01.18 09:34

Ahoj, já takové oblečení suším bez problémů, většinou na program Denní sušení, jen to raději obracím naruby.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 16.01.18 10:12

Omylem jsem usušila a dobře to dopadlo tak od te doby suším

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 16.01.18 10:17

Tohle suším bez problémů, je fakt že na mírný režim. Můžeš to dát i do takových těch pytlíků na praní, jestli se bojíš slepení.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 16.01.18 10:18

@anjeliik Já myslím, že je to kombinace kvality sušičky a kvality oblečení. Mě se skoro všechny gumové obrázky loupou v pračce. U trička z Pepca se tomu samozřejmě nedivím, ale u kvalitnějšího, navíc poděděného - tudíž už nošeného a praného trička, které je zatím OK - mě to překvapilo. Asi nic moc ta naše pračka. Sušičku mám asi 3 měsíce a s ničím zatím nic neudělala. Ale po všech zkušenostech jsme šli do nejvyšší třídy spotřebičů. A dávám tam prakticky všechno.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 16.01.18 11:06

Moc diky za rady, jdu na to!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >