Sušička - protiskluzové oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 16.01.18 09:25
Sušička - protiskluzové oblečení

Ahoj, nově jsme si pořídili sušičku a potřebovala bych poradit, jestli sušíte i dětské protiskluzové oblečení (ponožky, punčocháče..). Můj brácha si sušením zničil triko právě s gumovým vzorem, tak bych nerada, aby se mi to poslepovalo. Případně, který program použít, aby se oblečení neslepilo? Moc díky!

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 16.01.18 09:31

Ano. Protiskluz vydrží klasicky susici program bez potíží. Jediné, co se mi rozteklo byl bryndák :lol:

Svecicka
Povídálka 13 příspěvků 16.01.18 09:34

Ahoj, já takové oblečení suším bez problémů, většinou na program Denní sušení, jen to raději obracím naruby.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 16.01.18 10:12

Omylem jsem usušila a dobře to dopadlo tak od te doby suším

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 16.01.18 10:17

Tohle suším bez problémů, je fakt že na mírný režim. Můžeš to dát i do takových těch pytlíků na praní, jestli se bojíš slepení.

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 16.01.18 10:18

@anjeliik Já myslím, že je to kombinace kvality sušičky a kvality oblečení. Mě se skoro všechny gumové obrázky loupou v pračce. U trička z Pepca se tomu samozřejmě nedivím, ale u kvalitnějšího, navíc poděděného - tudíž už nošeného a praného trička, které je zatím OK - mě to překvapilo. Asi nic moc ta naše pračka. Sušičku mám asi 3 měsíce a s ničím zatím nic neudělala. Ale po všech zkušenostech jsme šli do nejvyšší třídy spotřebičů. A dávám tam prakticky všechno.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 16.01.18 11:06

Moc diky za rady, jdu na to!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama