Sušička - protiskluzové oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anjeliik
Povídálka 37 příspěvků 16.01.18 09:25
Sušička - protiskluzové oblečení

Ahoj, nově jsme si pořídili sušičku a potřebovala bych poradit, jestli sušíte i dětské protiskluzové oblečení (ponožky, punčocháče..). Můj brácha si sušením zničil triko právě s gumovým vzorem, tak bych nerada, aby se mi to poslepovalo. Případně, který program použít, aby se oblečení neslepilo? Moc díky!

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 16.01.18 09:31

Ano. Protiskluz vydrží klasicky susici program bez potíží. Jediné, co se mi rozteklo byl bryndák :lol:

Svecicka
Povídálka 13 příspěvků 16.01.18 09:34

Ahoj, já takové oblečení suším bez problémů, většinou na program Denní sušení, jen to raději obracím naruby.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 16.01.18 10:12

Omylem jsem usušila a dobře to dopadlo tak od te doby suším

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 16.01.18 10:17

Tohle suším bez problémů, je fakt že na mírný režim. Můžeš to dát i do takových těch pytlíků na praní, jestli se bojíš slepení.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 16.01.18 10:18

@anjeliik Já myslím, že je to kombinace kvality sušičky a kvality oblečení. Mě se skoro všechny gumové obrázky loupou v pračce. U trička z Pepca se tomu samozřejmě nedivím, ale u kvalitnějšího, navíc poděděného - tudíž už nošeného a praného trička, které je zatím OK - mě to překvapilo. Asi nic moc ta naše pračka. Sušičku mám asi 3 měsíce a s ničím zatím nic neudělala. Ale po všech zkušenostech jsme šli do nejvyšší třídy spotřebičů. A dávám tam prakticky všechno.

anjeliik
Povídálka 37 příspěvků 16.01.18 11:06

Moc diky za rady, jdu na to!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >