Parní čistič Kärcher model

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lúcajan
Stálice 52 příspěvků 19.01.18 13:17
Parní čistič Kärcher model

Ahojky holky. Chtela bych si pořídit parní čistič Kärcher, jen nevim který model vybrat.
Jde mi o čištění hlavně koupelny (máme tvrdou vodu a vodni kamen máme všude, baterie, dlazdicky, sklo)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 23970 příspěvků 19.01.18 13:40

Na vodni kamen je nejlepsi Pulrapid. Rucne, ne strojem. Mame hrozne tvrdou vodu, ale s timhle pripravkem to jde hezky dolu.

Michaela Bohacova
Povídálka 34 příspěvků 19.01.18 13:44

@lúcajan Ahoj.Mam karcher a spokojenost!

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 19.01.18 14:02

Ahoj já mám od Karchra parní čistič SC 4 a jsem s ním spokojená, jiný bych nechtěla, má výkonnou páru která čistí dobře a rychle. Jediný při delším čistění není marný vzít si sluchátka a hudbu.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 19.01.18 14:07

Mam Karcher SC 4 a jsem maximalne spokojena. Pouzivam v kuchyni, koupelne, i na podlahy.

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 19.01.18 14:46

Mám krátce SC 5 a teda zatím jsem nadšená. Hlavně na okna a rámy je to super.. Ale používám na spoustu věci, i s nim vytiram a je to opravdu pomocník, takže já doporucuju :palec:

Michaela Bohacova
Povídálka 34 příspěvků 19.01.18 15:03

@Elephantka @Abecede90 Holky co mate taky Karcher pouzivate na sedacku? Mam na ni fleky od krupek a je celkove otlapkana od maleho :D jeste jsem to s nim nedelala. Poradite? :nevim:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 20.01.18 19:00

@Michaela Bohacova Ja bych ho na save povrchy asi nepouzila, protoze paru sice chrli, ale zpetne nikam nevysava, takze by asi byla hodne promocena. Asi bych sedacku spis cistila tepovacem, ten vodu pousti i vysava ven z latky.

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 24.01.18 15:33

@Michaela Bohacova já to na kousku gauče zkusila, také mám flekatý od malé, ale myslím, že by se to akorát napustilo vlhkosti a není jak to vysusit, takže na gauč bych to nepoužívala…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama