Parní čistič Kärcher model

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lúcajan
Stálice 54 příspěvků 19.01.18 13:17
Parní čistič Kärcher model

Ahojky holky. Chtela bych si pořídit parní čistič Kärcher, jen nevim který model vybrat.
Jde mi o čištění hlavně koupelny (máme tvrdou vodu a vodni kamen máme všude, baterie, dlazdicky, sklo)

Reakce:
Uživatel je onlinejkra
Nadpozemská drbna 25161 příspěvků 19.01.18 13:40

Na vodni kamen je nejlepsi Pulrapid. Rucne, ne strojem. Mame hrozne tvrdou vodu, ale s timhle pripravkem to jde hezky dolu.

Michaela Bohacova
Povídálka 34 příspěvků 19.01.18 13:44

@lúcajan Ahoj.Mam karcher a spokojenost!

potvurka89
Závislačka 3005 příspěvků 19.01.18 14:02

Ahoj já mám od Karchra parní čistič SC 4 a jsem s ním spokojená, jiný bych nechtěla, má výkonnou páru která čistí dobře a rychle. Jediný při delším čistění není marný vzít si sluchátka a hudbu.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 19.01.18 14:07

Mam Karcher SC 4 a jsem maximalne spokojena. Pouzivam v kuchyni, koupelne, i na podlahy.

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 19.01.18 14:46

Mám krátce SC 5 a teda zatím jsem nadšená. Hlavně na okna a rámy je to super.. Ale používám na spoustu věci, i s nim vytiram a je to opravdu pomocník, takže já doporucuju :palec:

Michaela Bohacova
Povídálka 34 příspěvků 19.01.18 15:03

@Elephantka @Abecede90 Holky co mate taky Karcher pouzivate na sedacku? Mam na ni fleky od krupek a je celkove otlapkana od maleho :D jeste jsem to s nim nedelala. Poradite? :nevim:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 20.01.18 19:00

@Michaela Bohacova Ja bych ho na save povrchy asi nepouzila, protoze paru sice chrli, ale zpetne nikam nevysava, takze by asi byla hodne promocena. Asi bych sedacku spis cistila tepovacem, ten vodu pousti i vysava ven z latky.

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 24.01.18 15:33

@Michaela Bohacova já to na kousku gauče zkusila, také mám flekatý od malé, ale myslím, že by se to akorát napustilo vlhkosti a není jak to vysusit, takže na gauč bych to nepoužívala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >