Jesle Bambino Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.06.11 10:25
bambino Olomouc

holky co jste z Olomouce a okolí, mate nektera zkusenost s jesličkama Bambino, chtela bych tam dat syna a tak by me zajimal nazor maminek, ktera tam dite meli…dekuji:-)))

Reakce:
zvedavka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.11 15:15

Dobrý den, hledám na netu nějaké hodnocení jeslí Bambino v Olomouci, ale nic jsem nenašla. Vidím, že ani Vám nikdo neodpověděl. Můžete mi tedy napsat svou zkušenost? Pokud jste tam syna dala? Díky.

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.10.11 18:14

Syna mm v bambinu od srpna, pak byla pauza a ted je tam od zaří a jsme moc spokojení, po vsech strankach, muzu jen doporucit

zvedavka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.11 21:28

Díky za info. snad to tam dcera zvládne a tety s ní taky:)

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.10.11 13:56

musim rict, ze co tam ja nebo manzel chodime, tak vsechny deti jsou v pohode, obcas nekdo zaplace, ale to je vazne minimum…paní Latalova to s nema zrejme umi, nas je vylozene mamincak a tak je spokojeny, ma dva roky…

zvedavka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.11 14:17

Díky, to jste mě trošku uklidnila. Dcera je na mě taky dost fixovaná, protože nemáme možnost jiného hlídání. Nastoupíme od ledna, to bude mít taky téměř dva roky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >