Reklama

Jesle Bambino Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.06.11 10:25
bambino Olomouc

holky co jste z Olomouce a okolí, mate nektera zkusenost s jesličkama Bambino, chtela bych tam dat syna a tak by me zajimal nazor maminek, ktera tam dite meli…dekuji:-)))

Reklama

Reakce:

zvedavka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.11 15:15

Dobrý den, hledám na netu nějaké hodnocení jeslí Bambino v Olomouci, ale nic jsem nenašla. Vidím, že ani Vám nikdo neodpověděl. Můžete mi tedy napsat svou zkušenost? Pokud jste tam syna dala? Díky.

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.10.11 18:14

Syna mm v bambinu od srpna, pak byla pauza a ted je tam od zaří a jsme moc spokojení, po vsech strankach, muzu jen doporucit

zvedavka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.11 21:28

Díky za info. snad to tam dcera zvládne a tety s ní taky:)

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.10.11 13:56

musim rict, ze co tam ja nebo manzel chodime, tak vsechny deti jsou v pohode, obcas nekdo zaplace, ale to je vazne minimum…paní Latalova to s nema zrejme umi, nas je vylozene mamincak a tak je spokojeny, ma dva roky…

zvedavka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.11 14:17

Díky, to jste mě trošku uklidnila. Dcera je na mě taky dost fixovaná, protože nemáme možnost jiného hlídání. Nastoupíme od ledna, to bude mít taky téměř dva roky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >