Barack Obama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 05.04.09 11:21
Barack Obama

Tak co s vami udelala navsteva Baracka Obamy v Praze? Ja se priznam, ze si porad nedokazu utvorit konecny nazor, zda ho mit v oblibe, ci ne…
V tomhle jsem stale hodne nevyzrala osobnost, bude to i tim, ze se o politiku nezajimam ‚hloubkove‘, tak si spoustu veci nedokazu dat do souvislosti a vyvodit tak pro sebe jednoznacne zavery a nazory…zas tak me to netrapi, ale docela by mne zajimalo, jak na nej reaguji zeny obecne ;)

Reakce:
Hama
Závislačka 2621 příspěvků 05.04.09 12:13

Mně se moc líbí, se ženou jsou pěkný pár.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47196 příspěvků 05.04.09 12:19

Mě přijde sexy :lol: :lol: takže mě se líbý :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.04.09 14:43

Mně je sympatický, názory nevím, o politiku se moc nezajímám, tak jsem zachytila jen pár věcí, co „nasliboval“, ale nějak to neřeším…

To, že je na návštěvě v Praze, je mi celkem putna, neberu to jako nějakou úúúžasnou událost - prostě je tady a hotovo :lol: :lol: :lol:

Ale oproti Bushovi příjemná změna, toho jsem ráda neměla…

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 05.04.09 19:25

Mě se nejvíc líbilo, jak ignoroval Klause s Topolánkem :D :D :D

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 05.04.09 19:35

Návštěva mě nechává dost v klidu, spíš je mi líto těch vyhozených peněz za organizace, který by mohli v každý zemi dost pomoct potřebným nebo v součtu za celou cestu, by to mohlo pomoct Africe :roll: Není to nic proti Obamovi, jen tyhle monstrakce nemusím.

suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 05.04.09 19:37

Já sice taky nevím, co si o něm myslet politicky, ale rozhodně je mi sympatičtější než Bush. Toho jsem fakt nedávala…viděla jsem v něm to, co mi na Americe vadí (neuvěřitelné sebevědomí až nadřazenost, pokrytectví). Obama vypadá dobře jako řečník, přijde mi skromnější, jeho názory ovšem moc neznám (co jsem tak četla, tak je právě takový „evropský“, ty jeho reformní kroky jdou spíš ve směru Bruselu než typického amerického kapitalismu). Mám z něj prostě pocit, že je schopný i naslouchat druhým, že to není takovej narcis… Jako chlap se mi ale nelíbí :-)

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 05.04.09 19:39

Suvajs , mam z nej dost podobne pocity …a co ty? Kdy to rozjedes? :wink:

suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 05.04.09 19:42

Fernetko, no to se ptám Matesa každej den. A odpovídá mi: „Trhni si!“ …tedy důrazným kopem pod žebro apod. :lol: :lol:

No každej večer jdu spát s tím, že se v noci třeba vzbudím a zjistím, že to na mě jde…ráno vstanu a břicho pořád tam :wink: :lol: .

Se bojím i těším zároveň, no co ti budu vykládat 8) :lol: :lol:

Meghan
Kecalka 252 příspěvků 05.04.09 19:45
janine24 píše:
Návštěva mě nechává dost v klidu, spíš je mi líto těch vyhozených peněz za organizace, který by mohli v každý zemi dost pomoct potřebným nebo v součtu za celou cestu, by to mohlo pomoct Africe :roll: Není to nic proti Obamovi, jen tyhle monstrakce nemusím.

pod to se podepisuji.
nevím, co jsou z toho všichni tak po…í. je to snad taky jen člověk? já tyhle nálety na tzv. celebrity nechápu. 8O

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 05.04.09 19:54

Suvi , ja nekdy nakukuju i k vam, abych byla v obraze, tak se to dozvim :wink:

Holky jo, ale tyhle monstr akce byly, jsou a budou, s tim my nic nenadelame, kdyz jsem sledovala ten jeho projev, zas mi vadily takovy ty populisticky kecy jako jak jsme vyjimecny apod., to nemam rada… a Africe nejvic pomuze, kdyz je nechaj vydelat, tzn. zajistit tam nejakou produkci a nasledny odber, takovy ty narazovy humanitarni akce nic neresi a navic, nejsou vsechny koser, buhvi kde spousta tech penez nakonec skonci… :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >