Barva golfek a léto

16.2.08 23:05

Barva golfek a léto

Ahoj maminky,
můžete mi prosím poradit. Vybírám golfky, a přemýšlím, jak je to s barvou v létě. Není dětem v tmavých golfkách moc velké vedro? Jestli víte co myslím, jako že tmavá barva potahu víc přitahuje sluníčko. Budou to moje první golfky, tak nechci vybrat špatně. Poradíte mi? :?
Předem díky za rady Vavryska :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
17.2.08 07:54

Bílou, světle modrou - zelenou - žlutou na léto, barevnou kombinaci na podzim, tmavé odstíny na zimu, a na jaro je to fuk :idea: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
17.2.08 09:12

Pozor v létě na barvy,které přitahují vosy a mušky a všelijakou havěť :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
17.2.08 11:41

v životě bych si nekoupila žlutou nebo oranžovou, je to pak samá moucha a vosa :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.08 11:48

Ahojky,
já koukám po barvách spíš klučičích :lol: ale mám trošku strach, když vyberu nějakou tmavou, aby se nám v tom Kubík moc nepekl :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zu
4347
17.2.08 11:55

My meli přes léto černý sporťák a v něm beránčí kožíšek a supr, i v Chorvatsku,
golfky zase plánuju černé..
Dobře vyber :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.08 12:04

mno…tak to jsem teda na leto zvedava .....ja si kopila zlute ct 0.4. 8O :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
17.2.08 12:52

Ahoj,

tri roky jsem vozila deti v cernosedem kocarku a urcite se nepekly. Ja bych treba svetly kocar nechtela, protoze bych ho asi vice prala nez s nim jezdila. Jako druhy kocar jsem mela golfky zeleno sede, ale takova ta kriklavejsi zelena. Zadna havet mi tam nelitala, musky nesedaly. Ale ta udrzba i kdyz tam te zelene moc neni!!!! Moje deti jsou asi cunatka…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
17.2.08 21:18

Sporťák máme tmavě modrý - špekáček místo prcka nemáme…
golfky oranžové - nikdy mě na nich nic nepřistálo…

Myslím, že pokud nejezdíš vyloženě v přírodě (nějaké lesy, louky), tak žádné mušky, broučci a tak nehrozí… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.08 21:34

Ahojky,
děkuju za Vaše rady, to jste mě uklidnily, že není problém v tmavých barvách, a o těch světlých, na které lítá hmyz, jsem slyšela od kamarádek. Ale taky né všechny si na to stěžovaly, asi záleží kde jezdí :D
Ahojky Vavryska :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama