Barva kočárku - Easywalker

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
reedik
Závislačka 3080 příspěvků 05.11.14 05:47
Barva kočárku Easywalker

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, kde se dají sehnat kočárky Easywalker v jiné barvě. Zatím jsem viděla stříbrnou, černou, červenou, olivovou. Tyto se dají běžně objednat na internetu. Osobně se mi ani jedna barva moc nelíbí. Viděla jsem tyrkysovou, oranžovou, tmavě modrou, hnědou, svítivě zelenou a dokonce i růžovou. Ale tyto barvy jsem nikde na internetu nenašla. Je nějaký kamenný obchod v ČR, kde se tyto barvy dají sehnat a nebo nějaký zahraniční eshop?
Předem děkuji za reakce

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
anadie
Kecalka 148 příspěvků 05.11.14 06:30

Ve Funbaby maji u sky modrou a dua oranzovou.Tu modrou jsem tam videla na zivo a je dost tmava.

iv1987
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 05.11.14 08:14

Ahoj, ja barvy taky resila, protoze ty opravdu nevychytali :roll: Jedina pripadala v uvahu cervena (a to jsem nevedela co cekam :) ) Ale jelikoz se mi nelibily ani ty „zahranicni“ barvy (v Cr urco nejsou), sla jsem do cervene korby a platinum sportaku, kterej pak ozivim doplnkama. Tot moje reseni.

AninaEli
Nadpozemská drbna 26920 příspěvků 05.11.14 08:46

Tak jsem chtěla poradit kočárky Daniela, ale koukala jsem k nim a oni už ten výběr barev nemají :( :(
Dříve tam měli neskutečné množství barev, ale asi to lidi nekupovali. :think:

NeonN
Generální žvanilka 24977 příspěvků 05.11.14 09:35

Mě napadá jedině kočárky už z druhé ruky, máme tak ten tmavě modrý, chtěla jsem původně ten ječivě zelený, ale jsem šťastná, že jsem ho nesehnala, protože kočár máme na výlety do přírody, bahna, atd. a taky máme dvě čuňátka, takže ta tmavě modrá je za mě to nejlepší, co jsme mohli pořídit :mrgreen: Korby mám ty stříbrné platinum, na té je super, že se dá snadno otřít.

reedik
Závislačka 3080 příspěvků 05.11.14 12:29

Holky, moc dekuju za reakce. Ja taky jeste nevim, co cekame. Kocarku je strasna kvanta a easywalker splnuje zatim vsechny pozadavky. Lehky, skladny, prostorny,…no proste nej. Taky u me vyhrava cervena, ale vozit kluka v cervenem kocarku? Na te silver nevim, jak by vypadalo bahno a bezne pouzivani. Bydlime na vesnici, nejsou chodniky a zemedelci tu jezdi vic jak osobaky :-) Na bazaru jsem prave videla tu tmave modrou, svitive zelenou, oranzovou,… Danielu mame kousek, tak az k nim zavitame osobne, zkusim se jich zeptat, zda by jeste jine barvicky dokazali sehnat, kdyz je tam navyber meli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >