Jane Crosswalk

Fotoalbum tématu (21) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Padvor
Nováček 10 příspěvků 04.11.14 20:21
Jane Crosswalk

Mám vyhlidlý nový kočárek Jane Crosswalk. Byla jsem na výstavě v Letňanech kde ho předvaděli a od té doby je to můj favorit- odpružený, prostorný a otočne sezení. Konečně něco nového od Jane, měla jsem Slalom ale ten neměl otočne sezení a odpruženi. Jde ale o novinku a nechci uvěřit jen prvnímu dojmu a informacím prodejce :?: nemáte už nekdo nějaké zkušenosti? Dnes jsem byla v Malviku, tam ani neví o co jde a tak mi možna poradíte kdo už má nějaké zkušenosti.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
přiletíklokan
Kecalka 474 příspěvků 01.12.14 09:38

@Padvor ahojky, mě se taky strašně líbí…ale žeprej zatím mají jen výstavní kusy a v prodeji (k dodání) bude až v lednu 2015..takže se asi žádných recenzí nedočkáme…kaž­dopádně taky zatím můj favorit je suprový!!!

Padvor
Nováček 10 příspěvků 10.12.14 15:55
Zatím spokojenost

Nakonec jsem si zjistila, že kočár už v prodeji je - byla jsem až u Krtečka v Praze a nakonec i v Handy - kočáry už mají skladem, koupila jsem si ho a je super!!! Koupila jsem si jen kočár, korbičku a sedačku mám po sestře a stejně už je moc nepotřebuju. Mají sice zatím jen červenočernu kombinaci a ta má jako jediná červený podvozek, což se mi líbí. Nejsem prý první zákaznice…, asi už lidi kupujou. Ostatní barvy prý opravdu přijdou až v lednu, ale mám co jsem chtěla a viděla v Letňanech.
Jsem nadšená z odpruženého podvozku, prostorného sedáku a vůbec z konstrukce, do ničeho se při chůzi nekope a při složení je kočár opravdu malý. Zatím vše funguje k mé spokojenosti. A na ulici už mne zastavily dvě maminky co prý to mám, i to je hezký že nejde o okoukaný model.
Tak snad moje „zatím“ kladné hodnocení někomu pomůže.

Lucy13
Stálice 93 příspěvků 03.01.15 07:42

Ja se rozhoduji mezi timto a mutsy igo air, tento se mi moc nelibi ale ma skvele vlastnosti hlavne to odpruzeni ale mutsy je zase hezci (dle me) tento mi na vzhled prijde takovy mimozemsky. nemate srovnani nekdo prave s mutsy?

LadyVé
Stálice 89 příspěvků 08.01.15 21:01

@Padvor @přiletíklokan @Lucy13 děvčata, tak já váhám, zda do něj jít nebo ne :-)
@Padvor Jak jede ve sněhu? :)

přiletíklokan
Kecalka 474 příspěvků 08.01.15 21:07

@LadyVé my nakonec koupili brio go…sehnali jsem za luxusní cenu novou trojkombinaci tak nešlo odmítnout…kaž­dopádně se mi crosswalk líbí víc vzhledově

LadyVé
Stálice 89 příspěvků 08.01.15 21:13

@přiletíklokan Já Brio zkoušela, ale jsem strašně mrňavá 160cm a teď v 7měsíci 59kg a nejsem za kočárem vidět :mrgreen: Přišlo mi, že se mi s ním špatně manipuluje, jak je velký. Ale jízdní vlastnosti parádní, to jo. Ale i tak děkuju za odpověď :-)
Nevýhodo CROSS je asi to, že moc ženskejch ho mít nebude, no :think: :mrgreen:

Padvor
Nováček 10 příspěvků 12.01.15 14:07
@přiletíklokan @Lucy13

Zatím jsem si sněhu moc neužila a ni mi to nevadí. Jen krátce a to jsem úplneě bez problému jezdila po chodnících a v nahrabaném sněhu na kraji chodníku. Přední kola jsem měla odaretovaná a tím že jsou větší tak jsem projela všude. A vypružení kočáru se hodilo. Hlavně jsem o víkendu ocenila velkou boudu a nánožník, byl velký vítr a kočár je téměř uzavřen a bouda neprofoukne - to je lepší jak slalom.
Takže zatím stále jen nej zkušenosti, už jsem ho doporučila i kamarádce a ta si koupila černou kombinaci. Začne jezdit v březnu…

Lucy13
Stálice 93 příspěvků 12.01.15 14:46

@Padvor dekuji moc za recenzi, to zni super :) ja budu potrebovat 3kombinaci.mate zkusenost s jizdou v terenu?

polic001
Kecalka 330 příspěvků 13.01.15 08:54

Ahoj, už čtvrtý den na internetu vybírám kočárek, termín porodu mám také v březnu. Tento mi padl do oka, podle popisu vypadá, že má vše, co hledám. Mám jen trochu strach jít do takové novinky, když nikde nejsou žádné recenze a tak… našly jste někde instruktážní video, kde je ukázané, jak jde složit, manipulace atd? A pokud bych nekupovala originální autosedačku, jaká je kompatibilní s použitím adaptérů? No, mám nad čím přemýšlet :)

Lucy13
Stálice 93 příspěvků 13.01.15 09:04

@polic001 nejlepší je se jít na něj kouknout osobně :) mě se tedy vůbec nelíbí ale má asi vše co od kočárku hledáme..takže do něj půjdem, skládá se jednou rukou, je fakt lehký, jinak videa jsou na youtube.com
např. toto - není to přímo crosswalk ale vychází přesně z tého koncepce jen má větší kolečka. Co říkala paní v obchodě, adaptéry nejsou, pasuje na to vše od Jané
 https://www.youtube.com/watch?…

polic001
Kecalka 330 příspěvků 13.01.15 09:07

@Lucy13 Díky moc! Já jsem na rizikovým a ležím doma :-/ na youtube hledám, ale právě tam nebyl přímo pod tímto názvem, takže jsi mi tím svým odkazem moc pomohla :)

Lucy13
Stálice 93 příspěvků 13.01.15 09:16

@polic001 není zač :) já sama jsem si dala tu práci to najít :D jinak pokud umíš španělsky tak se toho dá najít více na španělských stránkách..

tyrik
Povídálka 37 příspěvků 14.01.15 19:03

Zdravím Vás :)
také momentálně vybíráme kočárek, jsem teprve v 22tt, ale ono tak rychle utíká, že to ani není možný, takže radši vybíráme už s předstihem :) crosswalk je můj velký favorit, jen se dost obávám velikosti korbičky, vnitřek má jen 66cm. potřebujeme kočár, kterej zvládne jak terén, tak i dlažební kostky ve městě.. tenhle to podle mě zvládne, ale nepřijde vám ta korba taky prťavá?

polic001
Kecalka 330 příspěvků 14.01.15 19:16

@tyrik Prosím tě, ty jsi tu korbu měřila? Já kočárek zatím neviděla naživo, jak jsem psala výš, ale na internetu jsem našla dva různé rozměry vnitřního ležení u hluboké korby, a to právě 75×33 a 66×27. Tak nevím…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >