Typy kočárku Tako

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaky
Povídálka 24 příspěvků 01.11.14 14:43
Typy kočárku Tako

Ahojky holky!

Nemáte zkušenosti s kočárky Tako??

Mě osobně se nejvíce líbí Tako Laret, Tako Captiva a Tako Baby heaven line.
Který z nich je nejlepší (nejkvalitnější)?

A dále - není někde v ČR kamenný obchod s kočárky Tako?? Aby člověk viděl nejlépe všechny druhy??

Jak maminky hodnotí Tako Baby Heaven

Reakce:
Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 01.11.14 14:49

Kvalitně jsou všechny stejné, takže si vyber asi podle vzhledu nebo jak se ti budou držet v obchodě. Tako je v hodně obchodech - téměř všude. Minimálně co vím Brno.

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 01.11.14 14:54

Měla jsem Tako baby haeven line a už nikdy víc. To raději něco kvalitnějšího a z druhé ruky :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 01.11.14 15:35

@Jaky Mám Tako Acoustic, takže houpací klasickou čtyřkolku a za mě spokojenost. Ale záleží, co přesně od kočárku očekáváš a potřebuješ.
Obchod s Tako kočáry je prý v Opatovicích nad Labem, já jsem teda kupovala v Praze na dubnovém veletrhu For Kids (sestřenka viděla tyhle kočárky i teď na podzim na For Babies).

Majkelka
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 01.11.14 15:58

My máme tako baby heaven, jsme maximálně spokojeni a vůbec bych neměnila :potlesk:
Používáme 14 měsíců a zatím bez jakékoliv poruchy.

Příspěvek upraven 01.11.14 v 16:07

RencaVlkova
Závislačka 3827 příspěvků 01.11.14 16:04

Mám Baby heaven line a taky už nikdy více. Má super hlubokou korbičku, velkou, prostornou. Je lehko ovladatelný, vysoký, lehce se skládá. Má veliký nákupní košík, do kterého se ale nejde dostat. S hlubokou korbou tam chleba tak tak narveš, ale se sporťákem nee. Teď už mají nové typy podvozků, ale ty staré (2013) co mám já se pořád lámou. Špatné pásy u sporťáku, který je navíc poměrně úzký, malý se tam v 15m tak tak vleze na lehnutí. Kdyby mě neštval podvozek a ten košík, tak je to vcelku ok, ale zlomilo se nám ještě cosi v polohování zad u sporťáku, takže už jsme měli kočárek víc jak 2 měsíce na reklamacích…

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 01.11.14 16:24

@RencaVlkova Přesně tak, hluboká korba fakt super, hodně prostorná a vychytaná, košík přístupný. Potom přechod na sporťák a katastrofa. Nejenom co se týče funkčních vlastností pro rodiče, ale přímo pro dítě mi přijde odfláknutý, nepohodlný, nedodělaný. Vydržela jsem to s ním 3 týdny, než jsem se ho zbavila. Celkově tyhle trojkombinace za super cenu jsou asi všechny na jedno brdo. Pokud bych ještě někdy vybírala kočár, tak se koukám hlavě na sporťák, protože ten se využije nejdéle :)

Jaky
Povídálka 24 příspěvků 01.11.14 20:35

Holky moc moc děkuji za recenze :-)

Hlavně abych narazila na prodejnu, kde se dají tyto kočárky okouknout a pořádně prostudovat :-)

A máte nějakou zkušenost s jinými kočárky - co se týče kvalita za dobrou cenu??

upirka123
Nováček 3 příspěvky 25.06.15 22:18
podvozek na tako

Ahojky, prosím neví někdo jestli sedí korbička z Tako laret na jiné podvozky tako? Třeba na podvozek tako jumper, piratz, warrior?

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 25.06.15 22:41

@upirka123 ano, korbička z Tako Laret (edice Black, Grey a Eco Len) sedí na podvozek Warrior, Jumper X i Captiva. Pozn. Piratz je edice Warrior ;)

upirka123
Nováček 3 příspěvky 26.06.15 22:25

Díky moc.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 26.06.15 22:26

Není zač ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >