Jak dát fusak do kočárku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AlexaAniko
Kecalka 157 příspěvků 01.11.14 11:43
Jak dát fusak do kočárku?

Ahoj všem,
potřebovala bych poradit ohledně použití fusaku. Máme kočárek Adbor-Vivaro s vložnou taškou a fusak Emitex combi 3v1.Protože je prcek celkem dlouhán tak už mu začíná být kočárek tak trochu malý :) takže vůbec nevím jak se vejdeme do kočárku i s fusakem???
Teď k dotazu:měl by se fusak dávat přímo do vložné tašky, nebo mám vyndat tašku a dát ho jen tak? Nevím jestli mu ze spoda pak nebude zima když tam nebude ta taška…? :nevim:
V tašce a fusaku by měl málo místa. Bez tašky se bojím že mu bude zima.Nebo mám dát pod fusak ještě nějakou deku? Je nám skoro 4 a půl měsíce a prcek skoro 70cm..:) :lol:

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33581 příspěvků 01.11.14 11:46

Do spodu kočárku můžete dát deku, nahoru nánožník.

Habinka
Závislačka 4552 příspěvků 01.11.14 11:59

Ve fusaku emitex mu určitě zima nebude, navíc ještě ani nemrzne tak se fakt nemusíte bát.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 01.11.14 12:03

Taky bych se nebála emitex je fakt teplej já ho vozím ve sportaku bez nanozniku i v zimě a mala je teplá krásné.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 01.11.14 12:11

Já do kočárů s taskou vůbec fusak neporizovala. Jak u prvního syna, ten mel zateplenou tašku, tak ted u druhého, který bude míttu tašku slabší.

AlexaAniko
Kecalka 157 příspěvků 01.11.14 12:21

Děkuju. Já fusak ještě dávat nebudu, ale uvidíme jaký bude počasí. Tak za měsíc bych ho asi už i dávala. Jen se obávám když prcek zas o nějakej cenťáček povyroste tak to bude jen tak tak :D
Je to první mimčo tak mám strach 8o máme i zimní kombinézu ale tu asi stejně nevyužijeme když bude ve fusaku :nevim:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 01.11.14 12:22

Mensi Ot ale jestliže ted date fusak zimni co budete delat v zime? 8o 8o

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 01.11.14 12:22

My neměli kočár s vložnou taškou. Dávala jsem tam silnou dětskou deku, koupila jsem ji tentkrát v Kiku, stála necelé 200 Kč a ještě jsme ji pak dlouho používali na ostatní věci.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 01.11.14 12:23
@AlexaAniko píše:
Děkuju. Já fusak ještě dávat nebudu, ale uvidíme jaký bude počasí. Tak za měsíc bych ho asi už i dávala. Jen se obávám když prcek zas o nějakej cenťáček povyroste tak to bude jen tak tak :D
Je to první mimčo tak mám strach 8o máme i zimní kombinézu ale tu asi stejně nevyužijeme když bude ve fusaku :nevim:

Aha tak to jo :lol: :lol:.jinak dat fusak a zakurtovat ksirama.

Calathea
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 01.11.14 12:25

Měla jsem podobnou situaci jako ty. Prcek se od listopadu do vložné tašky trojkombinace nevešel ani bez fusaku. Měla jsem taky emitex a vozila jsem volně ve sporťáku, který jsem vypodložila dekou a tu deku zvedla i do stran aby mu tam z boku nefoukalo, přece jen to byl sporťák a ne korba. Ve fusaku jsem ho moc nebalila tuším jen dupačky a pak přesto pletený gaťky, ale dávala jsem zimní bundičku aby mu netáhlo na ramínka, který přece jen zakrytý nejsou. Navrch už jen nánožník a v pohodě. Nebo jsem ho vozila v kombinéze a tam nebyl fusak potřeba :-)

AlexaAniko
Kecalka 157 příspěvků 01.11.14 12:41

Tak to jo.To jsme vybrali kočárek celkem velkej, ale nějak rychle nám roste :potlesk: až bude sedět tak budu klidnější, to už bude mít místa na nožky dost :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >