Kočárek Inglesina Quad - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tyna123
Povídálka 23 příspěvků 03.11.14 21:59
Kočárek Inglesina quad

Máte někdo kočárek Inglesina Quad? jaké máte zkušenosti s touhle značkou :kytka:

Reakce:
Lendi86
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 03.11.14 22:07

Ahoj, my máme inglesinu, ale avio…měli jsme jako trojkombinaci a já si jí moc pochvaluji. Měnili jsme akorát kolečka. Super kočárek do města, lehoučkej, skladnej. ;) Mně osobně se líbí i designově nejvíc, ten quad je krásnej, za nás ještě nebyl. ;) Jen tedy za mě: inglesina není úplně vhodná do terénu a je pravda, že kolem mě ji moc maminek nemá. ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23163 příspěvků 03.11.14 22:22

Já mám zippy a jsem spokojená. Přesně splňuje to, co jsem požadovala. Pravda není do terénu a k nám na vesnici, ale to řeším starou libertou. Inglesina je lehká, skladná, žádný adaptéry. Loni jsme byli na dovolený v itálii a v kempu měli starý podvozky od inglesín na vození barelů s vodou. Ty podvozky vypadaly jako nový :D

Příspěvek upraven 04.11.14 v 07:52

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 03.11.14 23:38

@Tyna123 mela jsem vybrany cely set Quad, jelikoz kocarek se vyborne ovlada. Konstrukce je jako suv mezi kocarky, je velmi lehka a da se slozit jednou rukou, coz bylo pro me rozhodujici. Jen mi vadil na kazde barevne kombinaci sedivy jakoby teplakovy pruh latky. Nakonec jsem zjistila, ze je mozne si vybrat korbicku, sportak a vajicko Trilogy a spodek Quad. Trilogy je elegantnejsi, korbicka vetsi a prostornejsi. Zatim mam vse doma zabalene, jelikoz miminko se nam narodi v prosinci. Doporucuji objet showroomy a vyzkouset si ruzne kombinace a designy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >