Barva na razítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fanča
Kecalka 249 příspěvků 08.09.11 15:01
barva na razítko

Máte, prosím,někdo zkušenost s nějakou barvou na razítko, která se dá dobře vyprat a je neškodná pro dítě??? Nebo třeba i nějaká ta samobarvící razítka. Díky!

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 08.09.11 16:05

co takhle potravinářské barvy?

fanča
Kecalka 249 příspěvků 09.09.11 14:15

Jéé to nikdo nerazítkujete :lol:
Tak jsem dneska koupila razítka Tampominos a jsem moc spokojená. Ale rady na barvu uvítám, protože až mi dojde ten polštářek, který se prodává se sadou razítek, tak budu potřebovat nový :think:
Tak kdyby náhodou někdo věděl, budu ráda :palec:

Nsoci
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 09.09.11 15:44

A prstové barvy? To by určitě razítkovalo a má to být zdravotně nezávadné. Nevím ale, jak moc se to dá vyprat. :nevim: My jsme tím vždycky otiskovali nožičku a byli jsme modří všichni, na oblečení se to ale naštěstí nedostalo. S prstovými barvami ale bude mít určitě někdo zkušenost..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >