Barvení vlasů - odrůstání

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 15:45
Barveni vlasů - odrůsrání

Ahojte, chtěla bych vás poprosit o radu, nebo klidně o nějakou motivaci :) Mám pocit, že se z toho asi zblaznim. Před 15 měsíci jsem udělala hroznou chybu, ostrihala jsem si po pas dlouhé vlasy asi 15 cm pod ramena a pak si je ještě u kadeřnice odbarvila a dala si tmavě hnědou barvu :zed: ale jelikož se barvení nepovedlo, během měsíce jsem měla na hlavě 4 barvy (byla jsem u 3 různých kadeřnic), vlasy se mi tak hrozně zničily :( Mám asi na to smůlu, každopádně od té doby nebarvim, jen zastrihuju konečky. Mám už odrost asi po rty, ale i tak jsem z toho tak nešťastná, nemůžu si vlasy ani vyžehlit, vyfenovat, protože je mam tak zničené.. a s krátkými vlasy vypadam docela blbě, protože je mám husté. Prošla si tímhle některá z vás? Nosily jste nějaké účesy? Jak jste to vydržely? Moc děkuji za jakékoliv zkušenosti

Reakce:
Malina7
Závislačka 2851 příspěvků 28.05.19 22:55

Já být Tebou tak ty zničené konečky shodím. Mi neříkej, že by se nenašel kadeřník, který by Ti nevymyslel účes, který by Ti sedl ( na tohle jsou by dobří kadeřníci, nikoliv kadeřnice). Já osobně používám kadeřnické šampóny, kondicionéry, masky, laky i tužidla. Kupuji to přes e-shop a vyjde to na spotřebu a cenu ve finále laciněji, než kupovat šampóny v běžné drogerii. Kupuji řadu Loreal Professionnel řada Expert ve velkém balení. Je to speciálně na poškozené vlasy. Koupíš tam i ty pumpičky. Používám už dva roky, a je to na těch vlasech opravdu znát. Co se týče barev, používám také kadeřnické barvy ( viz foto). Též kupuji přes e-shopy. Třebas ta barva průměrná cena 90 Kč za 100 ml tubu, litr kysličníku asi 80 Kč a v drogerii máš tuby těch běžných barev pouze 50 ml za daleko větší cenu. Chce to těm vlasům dát i péči. Odkaz na e-shop Ti mohu poslat, ale musíš mi poslat SZ, anonymnímu uživateli nelze posílat SZ a dávat sem odkazy na eshopy nelze.

Váš příspěvek
Reklama