Barvení vlasů při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 16.02.10 19:53
barvení vlasů při kojení

Chci se zeptat,jestly to má nějakej vliv,když si obarvím vlasy a přitom kojím!Jestly to jako nepřejde do mlíka.Možná se ptám blbě,ale napadlo mě to.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 16.02.10 20:25

:lol: :lol: :lol:
To je ta těhotenská demence tak výrazná? No to se těším po porodu, co mě bude napadat za pí*oviny :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 16.02.10 20:32

Hele, stejně ti vlasy za chvíli vypadaj, tak zbytečně neutrácej za barvu :mrgreen:
Ne, do mlíka to určitě nepřejde, neboj, to nevím, co by sis na tu hlavu musela dát, aby jo. Spíš bych se bála, jak to bude chytat. Mně se třeba vlasy hodně změnily po těhu, mám je teď spíš suché.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 16.02.10 20:33

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak tohle mě ještě nenapadlo :lol: a jak by se to tam dostalo? :think: :lol: myslím,že můžeš být v klidu.

zenaxy
Povídálka 24 příspěvků 16.02.10 20:40

Ahojky.Rozhodně bych se toho nebála :wink: Naopak ja sem si koupila předevčírem barvu a o víkendu se zaodměnu nabarvím :dance: Jen sem zvědavá jak už tu někdo psal,jestli mi to chytne,když kojim.V těhotenství mi barva nedržela. :pocitac:

Petra Z
Hvězda diskuse 51933 příspěvků 16.02.10 20:42

Chodím na barvu a melíry od 6ti nedělí každé 2 měsíce :mrgreen:
barva drží a malej pije MM pořád :mrgreen:

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 16.02.10 20:50
Erian píše: :lol: :lol: :lol:
To je ta těhotenská demence tak výrazná? No to se těším po porodu, co mě bude napadat za pí*oviny :lol:

No,je možný,že už z toho blbnu :mrgreen: :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 16.02.10 21:18

Hele když na kojení nemá vliv kérka, tak barva na vlasy určitě taky ne.

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 16.02.10 22:08

Taky pravidelne meliruju od tehu pres sestinedeli az do ted a mala si na nic nestezuje :wink:

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.02.10 22:24

ahoj na vlasy má veliký vliv těhu a šestinedělí ale pokud kojíš tak se barvit hlavu neboj

nnada
Závislačka 2725 příspěvků 16.02.10 23:27

Myslím, že dotaz není tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. O kvalitu mléka bych se rozhodně nebála, tam se nic nedostane, nicméně…

S barvením vlasů v prvních měsících mateřství mám otřesnou zkušenost: neměla jsem hlídání, takže jsem si je musela nabarvit doma. Dítě tvrdě spalo, ale jakmile jsem napatlala na hlavu barvící krém, zafungoval zákon schválnosti - spustil se řev. Na dálku dcera uklidnit nešla, musela jsem ji vzít na ruce, ale jí viditelně vadil ten chemický smrad, odmítala chvíli i prso a řvala jak o život. Takže NEVER MORE!
Osobně doporučuju zařídit si hlídání a vyrazit do kadeřnictví - hezky si tam odpočineš a přepneš a doma nebude smrdět barva.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.02.10 00:39

Tak to mě vůbec nenapadlo 8-o :lol: Barvila jsem hlavu nedávno a OK, drží pekelně :mrgreen:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.02.10 01:12
Judita74 píše:
Chci se zeptat,jestly to má nějakej vliv,když si obarvím vlasy a přitom kojím!Jestly to jako nepřejde do mlíka.Možná se ptám blbě,ale napadlo mě to.

Tak to si teda piš, že jo!!! Když jsem si dala červeno-zelený melír, teklo mi z jednoho prsa červené mléko a z druhého zelené. Pokud se budeš barvit, tak jedině na bílo, protože jinak když si pak mimčo ublinkne, nedostaneš to z hader dolů ;)

…a teď vážně - taky bych se bála nanejvýš toho, že mi to blbě chytne. Třeba mně osobně se po porodu totálně narovnaly dřív šíleně kudrnaté vlasy. Jedna kamoška mi říkala PUDL. Teď je mám jak dráty. Jsem zvědavá, jestli se někdy vrátí původní stav :nevim:

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 18.02.10 08:06
lulje píše:
Třeba mně osobně se po porodu totálně narovnaly dřív šíleně kudrnaté vlasy. Jedna kamoška mi říkala PUDL. Teď je mám jak dráty. Jsem zvědavá, jestli se někdy vrátí původní stav :nevim:

to jako faaakt?????jsem myslela,že kudrny jsou na celý život,no páni!!!to by mě kleplo 8-o

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.02.10 08:32
thea píše:
lulje píše:
Třeba mně osobně se po porodu totálně narovnaly dřív šíleně kudrnaté vlasy. Jedna kamoška mi říkala PUDL. Teď je mám jak dráty. Jsem zvědavá, jestli se někdy vrátí původní stav :nevim:
to jako faaakt?????jsem myslela,že kudrny jsou na celý život,no páni!!!to by mě kleplo 8-o

Když dodám, že jsem ještě k tomu zhubla 20 kilo, tak si dovedeš představit reakce lidí, kteří mě dlouho neviděli. Spousta lidí mě na ulici vůbec nepoznává :-? Dřív zrzavá kudrnatá baculka, teď černá rovnovlasá vychrtlina… parádní změna :palec: Jen nevím, jestli k lepšímu :nevim: Ale tím, jak se mi vlasy narovnaly, tak se mi zdá, že se zlepšila i jejich kvalita. Nejsou tak vysušené a nelámou se mi jako dřív :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >