Barvu šatů pro nevěstu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:29
Barvu šatů pro nevěstu

Ahojky holky chtěla jsem sw zeptat na názor barvy šatů pro nevěstu :lol:. Chápu ze mě asi odsoudite, ale já už od mala měla prani mít svatbu opačné barvy. Manžel v bílém já černé šaty :pankac: :P. Manžel s tím problém neměl což jsem rada tak se chci zeptat jaký na to mate názor? :think:
Svatba je to moje první :dance:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2781 příspěvků 01.09.18 22:31

tvoje svatba - tvoje věc :nevim:

Anna85
Kecalka 375 příspěvků 01.09.18 22:32

Jake se ti libi, takove si vezmi :D .
Umim si to predstavit,ale musely by to byt spis stridme saty. Ne nadychany cerny dort jak z hororu tima burtona :)

venulka1
Kecalka 276 příspěvků 01.09.18 22:33

Znami to tak meli a super jen museli na to pripravit starsi generaci…

Bubla_Bučková
Závislačka 4101 příspěvků 01.09.18 22:33

je to jsem chtěla vždycky taky :lol: ale nakonec když na to přišla, tak všechno klasika :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:35

@venulka1
Dá se říci ze u nás už jsou na to připraveni všichni až na pritelovu babičku ta s tím má veliký problém a zřejmě ani nepřijde kvůli tomu :nevim:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 01.09.18 22:35

Když je to tvé přání a přítel souhlasí, proč ne. Může to být zajímavé.

tumpach
Kelišová 6350 příspěvků 01.09.18 22:39

@Bubla_Bučková no mě se to nelíbí, ale tvoje věc
bílou barvu taky nemusím, ale šampanská a taková se mi na nevěstě líbí víc než černá :)
https://www.google.cz/search?…: ale tyto by se mi líbily nebo podobné, to by možná nevypadalo až tak zle :think: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:39

@Bubla_Bučková tak to jsem rada ze nejsem sama :dance: no my máme vše připravené a už se těším :oops:

tininas
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 01.09.18 22:40
@Anonymní píše:
Ahojky holky chtěla jsem sw zeptat na názor barvy šatů pro nevěstu :lol:. Chápu ze mě asi odsoudite, ale já už od mala měla prani mít svatbu opačné barvy. Manžel v bílém já černé šaty :pankac: :P. Manžel s tím problém neměl což jsem rada tak se chci zeptat jaký na to mate názor? :think:
Svatba je to moje první :dance:

Vůbec Ti v tom nic nebrání. Ale připrav se na momenty, když budeš někomu ukazovat své svatební fotky, tak se Tě zeptá: A komu jsi byla na pohřbu?

PS: Tato trapná situace se stala mně, když jsem jako au-pair byla ve Velké Británii a má „lady“ mi ukazovala fotky, kde byla celá v černém (a jako kytky slunečnice na dlouhém stonku). No, společnou řeč jsme už nenavázaly. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:40

Kolem svateb se trošku motám ;), „pomáhám“ vymýšlet a realizovat určité věci, pomáhala jsem i s na jednou v duchu „black and white“. Nevěsta byla také v černé, ženich v bílém. Byla to svatba krásná, elegantní, „čistá“..

tumpach
Kelišová 6350 příspěvků 01.09.18 22:40

https://www.google.cz/search?…:
tyto nejsou taky zlé :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:42

Jinak - je to otázka módy, svatební šaty do svatby královny Viktorie nebývaly bílé.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 01.09.18 22:42

predstav si, ze dříve byla černá barva svatebních šatů naprosto normalni a obvyklá. to az královna Viktorie rozpoutala ,,bílou tradici”. me osobně je uplne jedno, co si snoubenci na svatbu obléknou, důležitá je atmosféra, ale upřímně bych to taky označila jako netradiční. proti gustu… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:44

@Bubla_Bučková tak to jsem rada ze nejsem sama :dance: no my máme vše připravené a už se těším :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >