Gravírování do kůže - cena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 28.08.18 14:13
Gravírování do kůže - cena?

Zdravím :mavam: chtěla bych dát chlapovi k narozeninám koženou peněženku ale ať to není jen tak, napadlo mě, že bych mu tam nechala něco vygravírovat. Nechávaly jste dělat něco podobného? Prosím kolik to tak cca stojí? :lol: je mi jasné, že se cena liší podle délky textu a velikosti atd… Já bych chtěla nějakou kratší větičku :lol:

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 28.08.18 14:26

Např. u Tlustých (jeden z nej výrobců kožených výrobků u nás) stojí ražba od 500 (monogram) do 1000 (vlastní logo)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >