Reklama

Gravírování do kůže - cena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 28.08.18 14:13
Gravírování do kůže - cena?

Zdravím :mavam: chtěla bych dát chlapovi k narozeninám koženou peněženku ale ať to není jen tak, napadlo mě, že bych mu tam nechala něco vygravírovat. Nechávaly jste dělat něco podobného? Prosím kolik to tak cca stojí? :lol: je mi jasné, že se cena liší podle délky textu a velikosti atd… Já bych chtěla nějakou kratší větičku :lol:

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3052 příspěvků 28.08.18 14:26

Např. u Tlustých (jeden z nej výrobců kožených výrobků u nás) stojí ražba od 500 (monogram) do 1000 (vlastní logo)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama