Reklama

První narozeniny s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 26.08.18 16:08
První narozeniny s přítelem

Ahoj, vždy jste mi tu krásně a jasně poradily :)
I tentokrát si jdu pro radu. Přítel bude mít za měsíc 25. narozeniny a já nemám tušení, co mu pořídit. Koupila jsem mu lístky na koncert, ale toho se bohužel nemůže zúčastnit a tak musím vymyslet něco jiného. Napadlo mi udělat mu dobrou večeři, ale i tak bych mu ráda něco koupila. Je to s ním těžké, sám mi nedokáže říct co by rád chtěl a když už ano, nechce abych utrácela peníze za to, jelikož stále studuji oproti němu.
Nemáte nějaké návrhy, jak bych mu mohla zpříjemnit jeho narozeniny v rozumné cenové relaci? :think:
Děkuji moc :hug:

Reklama

Reakce:

Ivulita
Kecalka 248 příspěvků 26.08.18 16:16

Záleží, co rád dělá. V jeho věku to může být nějaký poukaz na zážitek (virtuální realita, motokáry), nebo třeba poukaz na steam či nějakou jinou platformu. Pokud pracuje v kanceláři, tak třeba pěknou košili s kravatou…

Zwetta
Kecalka 367 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 16:17

Po večeři mu udělej striptýz a hluboký orál.., bude ti děkovat.. :mrgreen:

aaaki
Povídálka 34 příspěvků 26.08.18 16:28

Jasný, po večeři striptýz a třeba mu dej nějaký poukaz pro vás dva - privátní wellness večer, sauna, pivní lazne…proste nějaký zážitek pro oba. Ty motokáry jsou taky super

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 26.08.18 16:35

Zaplat mu eskort a divej se.

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 26.08.18 17:42

Nějaký voucher? Já dávala příteli k narozkam poukaz na unikovku hru, byli sme pak spolu a bylo to super :) nebo třeba poukaz na večeři, dobrým jídlem žádnej chlap nepohrdne. Wellnes pro vás dva, zaplať mu jízdu nějakým luxusním autem, seskok padákem, nevím co by ho lákalo vyber si :)

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 26.08.18 19:46

@Zwetta Myslím že to by se mu líbilo, hlavně ta druhá část :mrgreen: jenže já jsem hrozná stydlivka … :roll:

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 26.08.18 19:47

Ale jinak děkuju všem za rady! Ten voucher mě vůbec nenapadl, tak já něco z toho vyberu 8)

Zwetta
Kecalka 367 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 20:31

@vvv.ba
Tak kup láhev vína nebo něčeho co má rád, nech zapálené pouze svíčky a překvap ho no.. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:28

Ahoj možná trochu odbočím, ale je to k tématu. S přítelem jsme uz vzájemně slavili druhé narozeniny. Já přesně, jako ty jsem přemýšlela, cim mu udelat radost, cim ho potesit atd. a darek jsem měla o mesic dřív nez mel narozky pořízeny a nachystany…Přišly moje narozeniny a on mi ten den říká, ze musí do obchodu neco mi koupit. Pak prisel a dal mi nezabaleny darek na chodbě u dveří…prostě trochu mě to od něj zamrzelo…Tak si jen rikam, ze pristi rok se na nej uz taky vyprdnu :? :(

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 28.08.18 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj možná trochu odbočím, ale je to k tématu. S přítelem jsme uz vzájemně slavili druhé narozeniny. Já přesně, jako ty jsem přemýšlela, cim mu udelat radost, cim ho potesit atd. a darek jsem měla o mesic dřív nez mel narozky pořízeny a nachystany…Přišly moje narozeniny a on mi ten den říká, ze musí do obchodu neco mi koupit. Pak prisel a dal mi nezabaleny darek na chodbě u dveří…prostě trochu mě to od něj zamrzelo…Tak si jen rikam, ze pristi rok se na nej uz taky vyprdnu :? :(

Ale to ne… nedivím se ti. Vyprdla bych se na něj! Také by mě to zamrzelo tohle mi udělat a nebo klidně bych mu udělala to samé. Já jsem tedy měla štěstí, že je mám dřív a on mi ty narozeniny udělal hezké, tak mu to chci oplatit. Tedy doufám, že se mi to nestane a tobě už také ne! :)

helekoukej
Stálice 80 příspěvků 28.08.18 15:19
@Anonymní píše:
Ahoj možná trochu odbočím, ale je to k tématu. S přítelem jsme uz vzájemně slavili druhé narozeniny. Já přesně, jako ty jsem přemýšlela, cim mu udelat radost, cim ho potesit atd. a darek jsem měla o mesic dřív nez mel narozky pořízeny a nachystany…Přišly moje narozeniny a on mi ten den říká, ze musí do obchodu neco mi koupit. Pak prisel a dal mi nezabaleny darek na chodbě u dveří…prostě trochu mě to od něj zamrzelo…Tak si jen rikam, ze pristi rok se na nej uz taky vyprdnu :? :(

To je teda pako… :roll:

@vvv.ba píše:
Ahoj, vždy jste mi tu krásně a jasně poradily :)
I tentokrát si jdu pro radu. Přítel bude mít za měsíc 25. narozeniny a já nemám tušení, co mu pořídit. Koupila jsem mu lístky na koncert, ale toho se bohužel nemůže zúčastnit a tak musím vymyslet něco jiného. Napadlo mi udělat mu dobrou večeři, ale i tak bych mu ráda něco koupila. Je to s ním těžké, sám mi nedokáže říct co by rád chtěl a když už ano, nechce abych utrácela peníze za to, jelikož stále studuji oproti němu.
Nemáte nějaké návrhy, jak bych mu mohla zpříjemnit jeho narozeniny v rozumné cenové relaci? :think:
Děkuji moc :hug:

Jak se říká, láska prochází žaludkem :mrgreen: …A u tech chlapů to většinou plati…tak treba fakt vsad na dobrou večeři…nebo pokud je na sladké můžeš upéct nějaký dezert apod :nevim: …My uz mame oba po narozeninach a ja uz spíš myslim na Vánoce :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama