Reklama

Dárek pro 13letou holku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 29.08.18 12:16
Dárek pro 13.ti letou holku

Ahoj všichni.
V sobotu má narozeniny moje švagrová - bude jí teprve třináct let. Minulý rok jsme ji koupili tričko Minecraft a velký 3D samolepící tapetu do pokoje se stejným motivem, protože na té hře úplně ujížďela. Jenže co se nestalo..dva dny před oslavou najednou začala ujíždět na little pet shop a tu hru vypustila úplně z hlavy. Takže jsme na oslavě seděli jak dva trollové :mrgreen:
Jen tak pro představu, tak holka je rozmazlená, za celé prázdniny nevylezla ani jednou ven, že by chtěla jít třeba za kamarádkama. Jen doma sedí u počítače a celý den v pyžamu. Nerada k nim domu jezdím, jelikož bych ji asi musela zabít :D ke všemu mě ani není schopná pozdravit a když ji pozdravím podruhé, tak asi za minutu odpoví. S manželem jsme letos její oslavu chtěli vynechat, jenže manžel si to neuvědomil a nabídl jim, že proveze dort od nějaké známé. Takže tam nakonec musíme. Ona teda celý den čumí na YouTube, ale dárek s takovým tématem ji dávat nebudu - nechci u ní tu závislost zvyšovat. Poradíte někdo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 29.08.18 12:19

zavolala bych ji a zeptala bych se ji co si přeje - a mas dárek jasný ;) navíc bude spokojena…nebo se zeptej její mámy ta bude vědět co si přeje

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 29.08.18 12:21

A jinak pokud ji koupíš cokoliv s PC co má rada tak to neznamená ze u ni zvyšujes závislost - ty ro nemáš jak ovlivnit - něco jiného by bylo kdyby byla u tebe na prázdniny - vymýšlíš program ty… a proste holt na PC není čas ;) to ze dostane tričko na motiv hry apod z ni zavislacku ani neudělá a ani neodporujes ;)

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 29.08.18 12:25
@Lioness34 píše:
zavolala bych ji a zeptala bych se ji co si přeje - a mas dárek jasný ;) navíc bude spokojena…nebo se zeptej její mámy ta bude vědět co si přeje

Nemluví s námi. Maximálně nás pozdraví až když ji několikrát za sebou nahlas pozdravím mi. Takže i kdybych ji volala, tak nám to nezvedne. A její mamky jsem se ptala hned, jenže ta pro ní prý taky nemá dárek.
Takže třeba dárek s motivem YouTube není špatný? Bála jsem se, aby to nevyznělo tak, že se mi její “záliba” líbí

Božislava
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 29.08.18 12:26

Když tak ji nenápadně dohoďte 13letého kluka, co by ji tahal ven. Když teda ji kámošky nezaujaly, tak třeba kluk jo.

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 29.08.18 12:28
@Božislava píše:
Když tak ji nenápadně dohoďte 13letého kluka, co by ji tahal ven. Když teda ji kámošky nezaujaly, tak třeba kluk jo.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I podobné věci mě napadly :D manžel ji chce koupit rušičku internetu :lol:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4396 příspěvků 29.08.18 12:31

Vibrátor? Jestli nechodí ven, tak se jí dřív nebo později bude hodit.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 29.08.18 12:34
@Prof. Farnsworth píše:
Vibrátor? Jestli nechodí ven, tak se jí dřív nebo později bude hodit.

Si blbej :mrgreen: :mrgreen:

Dala bych ji petikilo do obalky a nazdar.

kruel
Kecalka 222 příspěvků 29.08.18 12:36

Dala bych ji prachy…

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 29.08.18 12:40

Píšeš že sedí celý den v pyžamu, tak mě napadl nějaký spací overal? Dcera je měla strašně ráda, ale koupila si je o něco později. Ale doma v nich chodila opravdu celý den. https://www.lindo.cz/…ro-volny-cas - našla jsem první možný odkaz

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 29.08.18 12:44

@Evka73 super nápad. Děkuji! ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 29.08.18 12:45

Ve třinácti letech jí fakt nejvíc udělají radost peníze a ty máš po starostech!!! Proč si lámat hlavu s takovým nevychovaným hajzlíkem.

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 29.08.18 12:48

Koupila bych ji pyžamo, když je v něm schopna strávit celé prázdniny :mrgreen:

M_Vladim
Kelišová 7341 příspěvků 29.08.18 12:57
@vertunkaProf. Farnsworth píše:
Vibrátor? Jestli nechodí ven, tak se jí dřív nebo později bude hodit.
@vertunka píše:
Si blbej :mrgreen: :mrgreen:Dala bych ji petikilo do obalky a nazdar.

Možná je to jedna z mála věcí která je „PC-konkurenceschopná“. :think:
:P :P :P

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 29.08.18 12:57
@Evka73 píše:
Píšeš že sedí celý den v pyžamu, tak mě napadl nějaký spací overal? Dcera je měla strašně ráda, ale koupila si je o něco později. Ale doma v nich chodila opravdu celý den. https://www.lindo.cz/…ro-volny-cas - našla jsem první možný odkaz
:palec: :potlesk:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >