Barvy na textil PEBEO

481
6.6.13 23:16

barvy na textil PEBEO

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli někdo používáte na malování na textil barvy Pebeo a jak jste s nimi případně spokojeny??? Nebo jaké jiné značky jsou ještě kvalitní, aby se hned nesepraly, nedrolily a podobně. Děkuji za odpo :kytka: vědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15074
7.6.13 06:55

Pebeo tekuté v pohodě, nepoužívala jsem teda kontury, ty nevím. Myslím, že Pebeo patří k těm lepším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
7.6.13 09:19

Ještě jsem četla o barvičkách artemiss, ty náhodou neznáte??? @hofka :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
27.8.13 13:11

Já nakonec taky používám artemis, hodně záleží na houšťce ale jsou ok. Buď mám blbej štětec nebo nevím, ale větší plochy jsou někdy flekatý. Phebeo používám na něco bílou, protože krásně září, například do očiček jakoby na rozsvícení a nebo když potřebuju něco dobře překrýt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.10.14 11:27

barvy Artemiss

Ahoj, já používám taky barvy Artemiss a jsem maximálně spokojená. Fleky mě dělaly barvy, když jsem malovala obyč. štětcema. Co jsem si koupila kvalitní štětce tak je vše o. k. Používám jak na světlej textil tak na tmavej. Zkoušela jsem mod nich i barvy na kůži a přemalovala si boty a jsou jak nový. Takže za mě doporučuju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
6.10.14 12:13

@JitulkaP
můžu se zeptat jaké štětce používáte???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...