Zkušenosti s tímto baťohem do školy

1839
23.7.13 12:38

batoh do školy

Ahoj holky, chtěli bychom synovi koupit do školy tento batoh, ale píšou, že je vysoký 40cm, což mě přijde nějak málo, nemám odhad.. nemáte ho některá z Vás? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
23.7.13 12:46

Vybírej podle toho, jestli mu tam vleze největší knížka na výšku. 40 cm mi nepřijde málo, to by mohl mít rovnou kufr :mrgreen: Ale osobně bych koukala po batohu s ASPOŇ 2 samostatnýma kapsama + 1 menší nebo „tajnou“, na klíče, mobil atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4367
23.7.13 12:52

Podle fotky mě to přijde spíš jako sportovní batůžek (na bazén, na výlet) než do školy. Měla bych i obavy, že nebude mít dostatečnou nosnost. Aby se nezačaly trhat popruhy. Do školy bych volila raději něco propracovanějšího, třeba něco takového http://www.topgal.cz/…ske/hit-811/?…. Myslím typově, ne značku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
23.7.13 13:03

@olinka11 brala bych propracovanější batoh. Mám tento „na ven“ a skoro nic se do něj nevejde :think: do školy určitě néé, zvolila bych jiný, ať má víc kapes..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
23.7.13 13:08

Pro jak staré dítě? Školní batoh toho musí vydržet docela dost, používá se denně, to, co v něm děti tahají, není zrovna nejlehčí… Myslím, že batoh, který je přímo určen pro školáky, bude na tuto funkci propracovanější i pohodlnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
23.7.13 13:11

Já jsem si to myslela, škoda, ten se mu líbí.. už půjde do 4. třídy, tak by chtěl něco „normálního“ a ne vyloženě školní tašku, neměly byste teda nějaký tip? Jsou ještě nutná ty anatomicky tvarovaná záda? Do školy to má cca 10 minutek, takže to nijak dlouho nevláčí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
23.7.13 13:27

@olinka11 hodně kvalitní jsou topgaly, myslím, že nahoře je odkaz, dělají i pěkné designy :palec: určitě si vybere, ta paleta je hodně pestrá a batohy rozdělené právě i podle věku a potřeb. Záda to chce pevná, ale už je nemusí mít jako prvňáček… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
23.7.13 13:42

Tak díky, holky, snad něco vybereme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
23.7.13 14:20

Nemusí mít anatomicky tvarovaná záda, ale nalož těch cca 5kg (to je spíš lehce naložená aktovka) do sportovního batůžku, dej si ho na záda, a pak do školního batohu a porovnej. Je to fakt rozdíl. Je to sice 10 minut do školy, ale ve škole poponášení (určitě se už občas taky stěhují), pak na oběd, do družky, domů, občas to domů vezme ještě procházkou… ono se to nasčítá. Zrovna třeba Topgal má hezké motivy i pro starší školáky, myslím, že se u nich dá vybrat. Já prvňákovi koupila obyč. aktovku, druhému dítku se nám poštěstilo výhodně koupit lepší a je to obrovský rozdíl, nějakou lepší dostane i ten starší, právě i proto, že už bude třeťák a učebnic i sešitů přibývá, sami kluci mi řekli, že ta aktovka mladšího je krásně pohodlná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
26.7.13 00:11

Myslim si, ze znacka BELMIL je stejne dobra jako TOPGAL. Cetla jsem nejake diskuze a mamci chvalily :?: Ja ted vybiram dcerce od teto znacky batoh pro prvnacky a tak jsem zabrousila i na batohy pro starsi a take hezky vyber :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
19.5.14 14:13

@olinka11 kupujeme tašky od Topgalu. Už jedině ;) Děti máme v primě osmiletého gymnázia, 5. a 4. třídě soukromé školy. Většina dětí tam má stejnou značku ;) Ať dobře vyberete :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
19.5.14 21:19

@Eveelin děkuju za radu, ale diskuze je skoro rok stará

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
19.5.14 21:22

@olinka11 nevšimla jsem si ;) Byla v nových diskuzích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama