Konec roku a květina?

171
26.6.13 09:42

konec roku a květina?

Ahojky holky chci se zeptat v pátek je konce školního roku budete dětem kupovat květiny pro paní učitelku. Já mám dva školáky 3 a 4 třída každý rok jsem jim dávala květinu, ale minulý rok jsem šla kolem školy a viděla pana školníka jak cpe moře kytek za školou do popelnice, učitelky o tam prostě nechaly.Tak jsem přemýšlela že jim dám malou bonbonéru třeba od milky to srdíčko, ale zase nechci aby jediní neměly kytku co myslíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
26.6.13 09:44

Já myslím že tím nic nezkazíš. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
26.6.13 09:45

A školník si dá čokoládu:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24162

@zivo3ka mě přijde rozumný, domluvit se a složit se na jednu kytku za celou třídu, ale chápu, že ve 3. a 4. třídě to jde jen horko těžko…takže bych volila třeba jenom růžičku a dárek a nebo třeba kytku v květináči, dárkově balenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251

Taky jsem nad tím uvažovala, jenže všechny děcka ze třídy měli kytku, tak jsme ji koupili taky (kluk už má po vízu).. ale bonboniéra je taky dobrý nápad :palec: u nás kytky učitelka rozhodně nevyhodila, protože když odcházela, tak šli za ní 2 starší žáci a nesli kvítka do auta :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
26.6.13 09:47

Jednou jsem zapomněla koupit kytku, tak jsem natrhala na zahradě levanduli a svázala fialovou pentlí. Synova paní učitelka byla nadšená. Fakt nemusí být řezaná kytka, podle mě cokoliv, co paní učitelku potěší, pokud ji chcete potěšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9992
26.6.13 09:48

Dala bych každému, jednu růži, a víc to nezkoumala. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
26.6.13 09:48

Koupila bych nějakou pěknou kytku v květináči, bonboniérou taky nic nezkazíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
26.6.13 09:49

Ahoj, jsem učitelka. konec roku je pro učitelku moc krásný a vždycky si hrdě nese kytičky domů. pár jich třeba někomu daruju (ostatní personal školy, své mamince apod.).Ale můžu Ti říct, že jsem rozhodně na žádné škole neviděla, aby někdo kytku vyhodil, nebo ji tam jen tak nechal! To je blbost. A jestli si stejně myslíš že ne, tak kup kytku v květináči :palec: ta vydrží déle. Z takové já mam vždycky velkou radost :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11527
26.6.13 09:49

To je hrozne 8o mam mamku ucitelku a v zivote to neudelala, kdyz uz nemela kam je strkat, tak rozdavala po rodine, proste at delaji radost ;) taky se hlasim na ped. fakultu a taky by me to mrzelo, kdyby skoncily v popelnici :zed:
pokud ale mate takove ucitelky, kytku bych ji nedala, mozna bych ji nedala nic 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
26.6.13 09:50

Já jsem nikdy nenosila kytku do školy, protože jsem kousek od ní bydlela a fakt to většina učitelek házela do popelnice :evil: vzdycky jsem koupila nejakou keramickou blbost, nebo hrníček, bonbonieru atd. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580

Za mne raději bonboniéru :) Pěkně zabalit a tu určitě do popelnice nehodí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29195
@martina.se píše:
u nás kytky učitelka rozhodně nevyhodila, protože když odcházela, tak šli za ní 2 starší žáci a nesli kvítka do auta :mrgreen:

vždycky to tak bývalo…nepamatuju se, že by za nás neodcházely učitelky s plnou náručí kytek teda, vždycky se ve městě učitelka poznala :) To mi přijde teda pěkně hnusný, to tam nechat, byť chápu, že dát někam ten pugét může být fakt problém. I kdyby to školník zanesl někam do domova důchodců třeba, tak to aspoň udělá někomu radost, ale tohle mě fakt teda mrzí…

no, to je mimo téma, jen jsem nějaká přecitlivělá asi :lol: Koupila bych malinkou, jednu růžičku, aby se dítě necítilo blbě, ale určitě bych nějak neinvestovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55860

Kytky jsem dostávala nejvíc. Ale když pak učitelka jede třeba na dovolenou tak si je moc neužije. Tak myslím že čokoláda nebo bonbóny klidně. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
26.6.13 09:51

Nad květinou v květináči jsem taky přemýšlela:-) Nebo jim opravdu dám jednu růži a bude, ale těch se zase bojím abych to ve čtvrtek nekoupila a v pátek ráno byli zvadlý a neměli jsme nic -mě se to jednou stalo jako dítěti:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama