Co za vysvědčení prvňáčkovi, poradíte tipy?

809
24.6.13 12:24

co za vysvedceni prvnackovi, poradite tipy?

Zitra donese vysvedceni z prvni tridy, same jednicky a chci ji neco koupit, ale mela ted narozky I svatek, nejak mam vycerpane tipy.. Co pro 7 letou slecnu? Nejradsi si cte a maluje, ale knizek a pastelek uz ma…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4658
24.6.13 12:26

My dostávali zmrzlinový pohár :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2947
24.6.13 12:26

Nejakou knizecku s omalovanky, spojovackami a tak???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9989
24.6.13 12:27

Vzala bych ji na výlet třeba do ZOO nebo tak.. Oslavit ten příchod prázdnin :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
FloraBolger
24.6.13 12:27

Syn si přál kalkulačku, tak ji dostane (žádnou luxusní, počítám, že ji časem rozbije) + nějakou malou sladkost. Manželově dcerce - je parádnice - zase většinou kupujeme něco hezkého na sebe ;)

  • Citovat
  • Upravit
31292
24.6.13 12:28

Já bych být tebou nezakládala tradici věcných a už vůbec né velkých dárků…každý rok to bude náročnější a zblázníš se z toho, až si čtvrťák hvízdne o notebook třeba.

U nás se ujalo, že jsme s mámou vždy šly do cukrárny, do Zoo, v pozdějším věku třeba do pizzerie, lepší než věcný dárek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1848
24.6.13 12:30

A co třeba nějaké barvičky na na sklo? Dají se sehnat i sklíčka k zavěšení na které může kreslit ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
24.6.13 12:31

Taky jsme praktikovali zoo a nějaké tričko, je to slečna, takže tu oblečení nikdy neurazí ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17565
24.6.13 12:31

My jsme chodívali do cukrárny na zmrzlinový pohár :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Betty03
24.6.13 12:34

Dostane knížku z edice První čtení, aby měl co číst v létě (přečteme teda víc, budeme chodit do knihovny, to už se těší). kromě toho ho nadchnul tenis (u kamarádky na zahradě), tak dostane bazarovou raketu, že si s tatínkem občas pinknou. A chtěl brýle do vody, takové ty maličké jen na oči z DMka, tak ty.

  • Citovat
  • Upravit
Tattiana
24.6.13 12:36

Jsou tu určitě starší diskuse, zkus „prolistovat“  :palec:

  • Citovat
  • Upravit
8276
24.6.13 12:38

Dcera dostane knížku, aby si mohla sama číst http://www.albatrosmedia.cz/zlobilky.html
babička ji zve na pohár

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3409
24.6.13 12:40

My sme taky dostávaly knížky a cukrárnu :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
24.6.13 12:40

Ahoj. Já nejsem zastánce dárků ani jiných odměn za vysvědčení, takže chudák náš prnňáček nedostane nic :P. Ale dám najevo, že jde o výjimečný den, který je třeba pořádně užít a oslavit něčím výjimečným. Takže dám na výběr - cukrárna nebo mekáč a tam přání podle libosti (v cukrárně předpokládám zmrzlinu, v mekáči zmrzlinu, shake, McFlury nebo zeleninový salát s hranolkama :lol: ).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3030
24.6.13 12:41

Ja nevím, ale každé dítě je jiné a každému uděláš něčím jiným radost. Ty toho svého znáš nejlíp. Jinak souhlasím, žádné velké dary, spíš zážitek, který bude mít spojený s vysvědčením.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

O Budulínkovi

  • (5) + 5 recenzí

O Červené karkulce

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin