Batole odběr moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 14:39
Batole odber moci

Ahoj,
Mame 18m prevenci a mam donest moc…prevence rano kolem 8…Mame pleny…Mam koupeny pytlik na.moc…Pry ma byt dobre omyty genital (kluk)..jen nevim, kdy tam. pytlik dat…jestli uz na.noc..nebo az rano v 6 nebo kdyz se vzbudi…aby te moci nebylo malo a. hlavne musim ho omyt…Jak to praktikujete?

Reakce:
Sue2008
Kecalka 371 příspěvků 23.04.19 14:42

Urcite rano, po noci by prasknul :mrgreen:. Opravdu staci troska. Dalsi varianty jsou nechat dite nahate a behat za nim, pripadne jsem slysela dat do vany a na nozky pustit vlaznou vodu.

iPodPrd
Kecalka 319 příspěvků 23.04.19 14:48

Odebírala jsem do zkumavky 2-měsíční. Ráno jsem ji okoupala, nakrmila a nechal nahou na podložce, kde jsme si povídaly, a čekala. Do 40 minut začala, tak jsem rychle odchytávala :lol: U tak velkého ale asi bude problém s tím ho udržet na jednom místě, že :think: Pak fakt jedině běhat za ním a odchytávat, jak začne :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 23.04.19 14:51

Já se vyprdla na pytlik, ráno jsem kluka drapla, postavila na kraj vany, pustila sprchu a během minuty cural. Stačilo chytit do kelímku a hotovo

Lukye
Povídálka 15 příspěvků 23.04.19 15:08

My máme za sebou odběrů moči dost, protože jsme byli na operaci. Taky kluk, vzdycky jsem ho ráno svlékla, omyla a dala mu pití a tu zkumavku jsem dala na pytlicka a čekala. Případně jsem za ním chvilku běhala ale vždycky se povedlo :palec:

Murka
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 23.04.19 15:10

Ráno hned po spaní kluka vem, postav do vany/sprchy, opláchni mu genitálie a pusť vodu. Ne na něj, jen z kohoutku, on ten zvuk udělá svoje. A měj připravenou zkumavku, půjde to rychle.

g.sandova
Závislačka 4576 příspěvků 23.04.19 15:18

Tak mám tyhle fígle se sprchou nezabiraly. Vzbud ho dřív, umyj ho, nasad pytlík, dej plenu a je to. Proč to dělat složitější

Váš příspěvek
Reklama