Batole se bouchá do pusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tvetinka
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 09.03.19 12:31
Batole se bouchá do pusy

Ahoj, setkal jste se nekdo s tim aby si batole samo ublizovalo? Mala ma15mesicu a kdyz ji něco rozčílí tak hned lehne na zem a zacne se hrozne bouchat do pusy o podlahu, nekdy o stul atd… Trva to ale uz delsi dobu, uz snad od doby kdy byla uplne malinka a zacala past koniky, nejaky problem(nemohu ihned nakojit kdyz chce treba kdyz varim nebo obstaravam starsi dcerku, kdyz ji okriknu aby neco nedelala dnes se pokousela bouchat vecmi do televize..)=bouchani do pusy, občas se bouchne dost i do krve ale to nastesti neni moc caste stiham tomu zabranit. Jsem ale dost kontaktni rodic, nikdy jsem ji nenechala vyplakat, stale se hodne koji kdykoliv chce, spi se mnou v posteli, jako miminko jsem ji hodně nosila v satku. Mala je ale jinak hrozne vesele dite, porad se smeje, ma vecne dobrou naladu, je na vsechny moc hodna a empaticka, bouchani nekdy prijde i z niceho nic bez predchoziho varovani, v klidu si hraje a najednou zalehne a boucha se, pak teda hned najdu pricinu co ma za problem
a je to dobre. Premyslim jestli je to,,normalni" a dite z toho vyroste, nebo to mam nejak zacit resit pres doktorku? Strycek google mi moc neporadil. Predem dekuji za vase nazory :kytka:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 09.03.19 12:48

@tvetinka náš malý si takhle začal sedat ke zdi a bouchat se zezadu do hlavičky, dělal jsem to vzteky a nebo, když byl hodně unavený. Poslední dobou už to nepozoruji, přestal s tím sám od sebe. Trvalo to tak půl roku. A kolikrát to byly fakt rány :nevim:

alialiali
Kecalka 338 příspěvků 09.03.19 12:49

ahoj tak nevim tohle resit s doktorkou?? jakoze bys chtela aby te kvuli tomuto tahala na neurologii?? :zed: jestli te to uklidni, tak syn kdyz ma hysterak tak si dava sam sobe facky…klasicke obdobi vzdoru

eeevvv
Povídálka 32 příspěvků 09.03.19 12:55

@tvetinka dcera se tak bouchala kdyz ji rostly zuby. Ulevovala si tak od bolesti. Zuby se ji prorezaly a byl chvili klid. Kdyz ji zacaly vyrustat dalsi, zase s tim zacala…

iva077
Kecalka 128 příspěvků 09.03.19 12:57

Neres to. Je to jen obdobi. Nas malej se taky fackuje :zed:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 09.03.19 12:59

Malá si ve vzteku bouchala čelem do podlahy. Dělala to asi 2 měsíce a najednou přestala. Vždycky sem se snažila ji odchytit než chytla hysterák aby si fakt neublížila..

stock
Echt Kelišová 8432 příspěvků 09.03.19 13:08

@tvetinka a mluvi? Řekne co chce? Da se s ni komunikovat slovy?

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 09.03.19 13:14

Myslim, ze je to normalni, mala 15 mesicu se taky obcas profackuje, kdyz se vztekne. Myslim, ze jen zkousi co muzou delat, casem to prejde. Kdyby ne, muzes resit, ale nechala bych mu cas minimalne do 2 let, klidne dyl. Uvidis, jak se to bude vyvijet :)

Váš příspěvek
Reklama