Bazální teplota po vynechání ms

Anonymní
27.4.13 19:45

bazalni teplota,po vynechani ms

Zdravim, chci se zeptat, nikdy jsem si nemerila bazalni teplotu, co se tyce tehu.JAke jsou hodnoty, abych poznala ze jsem tehu, MEla jsem 37,6 není to nejak moc??Mereno digitálem, a mam vynechani dva dny, ale test negattv zatím.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31594
27.4.13 19:52

Takhle bazalni teplota nefunguje, nejde o absolutni hodnoty, ale o rozdil mezi predovulacnimi a poovulacnimi hodnotami, co je pro jednu predovulacni, muze byt pro druhou poovulani, nekdo je zkratka studenej had a nekdo horkokrevny zivocich.
Pokud jsi predtim pravidelne nemerila, tak z jedne hodnoty nelze vycist absolutne nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
27.4.13 19:56

Naměřená hodnota není vůbec důležitá, důležitá je výsledná křivka. Takže tohle nevypovídá vůbec o ničem. Je nutné měřit celý cyklus, nejlépe aspoň tři, aby se z toho pak dalo trochu víc dedukovat a vždycky za stejných podmínek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9754
27.4.13 21:35

Ja bych rekla, ze 37,6 je na bazalni teplotu teda docela hodne vysoke. Predpokladam, ze jsi si ji nezmerila hned rano po probuzeni, aniz by jsi vstala?!
Ze sis ji zmerila bud pozdeji, nebo az ted, co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová