Bazén a kasel

1670
25.12.19 20:46

Bazén a kasel

Ahoj jdu si pro radu, holka 5 let už je 2,5 měsíce zahlenena, semtam odkasle semtam zasmrka. Jinak pohoda šly byste si zaplavat do bazénu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1592
25.12.19 20:55

...

Hele, já bych tam s ní nechodil. Kup ji raději nějaké kapky na posílení imunity. Špatný není rybí tuk (Möllers). Užívejte a do bazénu běžte až bude děcko zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19604
25.12.19 20:59

Jo, sla bych. Nesla bych jen v akutni fazi nemoci, ale kdyz to trva takto dlouho, tak na to uz moc ohled neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
25.12.19 21:00

Ne, nešla. Může taky skončit se zápalem plic. Drží se jí to tam a studená voda ji fakt nepomůže. Radši ji pořádně odhleň nějakým acc nebo sinupretem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
25.12.19 21:02
@Cuddy píše:
Jo, sla bych. Nesla bych jen v akutni fazi nemoci, ale kdyz to trva takto dlouho, tak na to uz moc ohled neberu.

No právě, je jasný, že kdyby to začínalo tak nejdu.Ale má to tak dlouho a furt ji člověk drží v klidu a jeto k ničemu. Tak si říkám že ta detska část s tou teplou vodou by ji neměla uškodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
25.12.19 21:11

Já bych šla, děti chodí do plaveckého oddílu dvakrát týdně, a kdybych měla čekat pokaždé, až budou 100% zdravé, tak by za celý rok šly tak 10×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
25.12.19 21:11

Nejradši mám ty, co pro ně rýma a kašel není nemoc :roll: a vesele ty bacily roznáší kde se dá :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
25.12.19 21:13
@Berry77 píše:
Nejradši mám ty, co pro ně rýma a kašel není nemoc :roll: a vesele ty bacily roznáší kde se dá :cert:

Ona žádný bacil nemá, je prelecena antibiotikama zkontrolovana asi 6× od doktora. Primo me řekl že dokaslavat bude dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
25.12.19 21:15
@Lucie66 píše:
No právě, je jasný, že kdyby to začínalo tak nejdu.Ale má to tak dlouho a furt ji člověk drží v klidu a jeto k ničemu. Tak si říkám že ta detska část s tou teplou vodou by ji neměla uškodit…

a byla jsi s ní u dr, když kašle už tak dlouho, nám tak kašlala 8letá a dr. mi říká, na zápal plic to nevypadá, ale přeléčíme, když už kašle takhle dlouho a byly jsme doma 10 dnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
25.12.19 21:17
@bublinek píše:
a byla jsi s ní u dr, když kašle už tak dlouho, nám tak kašlala 8letá a dr. mi říká, na zápal plic to nevypadá, ale přeléčíme, když už kašle takhle dlouho a byly jsme doma 10 dnů

Ona to většinou má rok co rok. Proste až do jara. A tento rok jsem to měla i já nakonec jsem měla 2 antibiotika a stejně ještě semtam odkaslavam. Letos to je nějaký nezdolny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
25.12.19 21:22
@Lucie66 píše:
Ona to většinou má rok co rok. Proste až do jara. A tento rok jsem to měla i já nakonec jsem měla 2 antibiotika a stejně ještě semtam odkaslavam. Letos to je nějaký nezdolny…

rok co rok, ale jednou se to může právě zlomit a může být prů*ser

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
25.12.19 21:25
@bublinek píše:
rok co rok, ale jednou se to může právě zlomit a může být prů*ser

Jak jsem psala byla jsem s ní několikrát na orl a několikrát u pediatra. Jsem dost precitlivela, rozhodně bych nic nepodcenil…spíš naopak se furt bojim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30626
25.12.19 21:30
@Lucie66 píše:
Ahoj jdu si pro radu, holka 5 let už je 2,5 měsíce zahlenena, semtam odkasle semtam zasmrka. Jinak pohoda šly byste si zaplavat do bazénu?

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat