Zánět středního ucha u dítěte – už jsem na dně

Anonymní
25.12.19 07:09

Zánět stř.ucha sem na dně

Dcera 3roky, už dva měsíce se s ní táhne zelená rýma, měla z toho zánět spojivek, pochani ucha, tak měsíc zpět…Ted v neděli na pohotovosti zjistili že má znovu zánět, ale neni to na pichani, dali nám kapky do uší..ale ona neslyší, strašně s špatně mluvi…dnes se pocurala a vcera se ze spánku pokakala…tohle se nestalo sto let… je s ni k nevydrzeni..nedá se s ni domluvit. Mám strach. Ty kapky měli zabrat podle internetu do tří dnů ale žádné zlepšení. Mám s ni jet znovu na pohotovost nebo co mám dělat? Jsem zoufalá, ona i celkově špatně mluví a je to ještě mentálně dítě… prosím poraďte :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
25.12.19 07:20

Zajela bych tam s ní znovu. Dcera se s ušima natrapila, pohotovost, pichnuti, odsávání… A až Orl obvodní vzala nějakou pinzetu a vytáhla z ouška srazeninu/hlen - nevím, ale potom se to naprosto uzdravil a byl klid.
Nevím, jestli na pohotovosti, ale nech udělat vytery, jestli tam neradi nějaký kok a podle toho případně atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
25.12.19 07:36

Dcera mela dlouhodobe zalehle usi, ale bez zanetu. Strikala jsem 10× denne sterimar a davala Sinupret kapky, fenistil kapky.Ale ve vasem pripade bych tam snad jela znova. Ma horecku? To pocurani je proste z nemoci, ja podle toho i poznam, ze dcera bude nastydla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
25.12.19 08:15

Jeď asi znovu. Ale já při zánětech kapu kapky první den po 3 hodinách. I v noci. Uleví od bolesti a dřív zaberou. Doporučeno z ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
25.12.19 08:53

Jela bych znovu. U nás to byl třeba hned na druhy den.. ráno na kontrole usi ok a už večer plakala a ráno u stejne Dr opět zánět.. rozjíždí se to rychle :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
25.12.19 09:00
@Hrozina píše:
Jeď asi znovu. Ale já při zánětech kapu kapky první den po 3 hodinách. I v noci. Uleví od bolesti a dřív zaberou. Doporučeno z ORL.

Ma kapky Otipax měli jste stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
25.12.19 09:05
@nestarejtese píše:
Ma kapky Otipax měli jste stejné?

Taky jsme je mívali, děti na uši trpěly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12418
25.12.19 09:28

Umi smrkat? Pokud smrkate, zacpete jednu dirku a vysmrkejte tu druhou, dokud neni cista, pak obracene. Pokud nesmrka, odsavate rymu? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
25.12.19 10:41

Když pojedete znovu, nic se nestane, a i kdyby nic nového nezjistili, aspoň budete mít jistotu, že je vše v pořádku. Polud má záněty často a i hůř slyší, poraďte se o nosní mandli. Naše dcera měla záněty středouší často a i hůř slyšela. Doktoři jí našli tekutinu v uších a doporučili jít na odstranění nosní mandle. Nechtěli jsme a rok jsme odmítali. Po roce jsme si uvědomili, že dcera fakt skoro neslyší a hned jsme s operací souhlasili. Vzali jí mandli a vytáhli z uší tekutinu a ta změna byla vidět hned po operaci, slyšela a za těch pět let, co uběhlo od operace, měla zánět uší jednou pár měsíců po operaci, a od té doby ani jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat