Roupy u sedmiměsíčního kojence

23.12.19 11:15

Roupy u sedmiměsíčního kojence

Dobrý den, má prosím někdo zkušenost, co na roupy u sedmiměsíčního kojence? Chytil je od starší sestry. U pediatra jsme byli a prý pro tak malého nic není. Dříve podávaný Wermox již není na trhu. Děkuji za všechny reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.12.19 11:19

Mám 16ti měsíčního. Všichni jsme dostali vermox. Je to týden zpátky. Malý dostal půlku do jogurtu.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
23.12.19 11:50

Vermox jsme normalne dostali na predpis :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1294
23.12.19 11:57

Dcera teď vermox normálně měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7422
23.12.19 12:25

Pediatra nic, jen že je dítě malé a ať ho klidně trápí roupy, dokud nevyroste? 8o Já teda netuším, jaká je aktuálně situace na trhu, ale já jako dítě pila nějaký červený sirup. Nemyslela doktorka tohle, že už se nevyrábí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
23.12.19 14:36

No kazdopadne vas dr nemuze nechat jen tak byt, protoze roupy nejsou jen o tom, ze bude mit strasny svedeni atd, ale ze muze dostat diky temto parazitum zanety strev atd. K tomu bych se nedokazala divat na to, jak chudackovi vypadavaji do plinky. Opravdu jsem neslysela, ze by vermox vypadl z nabidky a pokud ano, musi byt k tomu jina alternativa. Nejde nechat zaparazitivany lidi/deti bez prostredku. Pises, ze to dostal od sourozence, ten je zaleceny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
23.12.19 14:41

Doporucuji okamzite zavolat na pohotovost, pripravi ti recept, zajedes tam a vyzvednes si ho. Jeste dnes! Nevidim duvod, aby obe deti dalsi noc trpely pri kladeni vajicek. Predstav si samu sebe, ze neco takoveho v tobe je, leze ti to ven a trapi te to, logicky to samo asi neumre. Jeste je v lekarne pripravek tento, volne prodejny, ale vermox je vermox

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
23.12.19 14:42

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu