Bazén Aquasep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutná máma
Kelišová 5136 příspěvků 49 inzerátů 23.01.17 20:38
Bazén Aquasep

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zapuštěný bazén od této firmy.Jak jste s ním spokojeni. Dělají bazény přímo na míru? Potřebujeme maximálně bazén 4×3m obdélníkového či oválného tvaru.
Prosím, jaká by byla asi odhadem cena takto malého bazénu vč. filtrace, tepel. čerpadla a všech příprav a prací kolem, bez zastřešení.
Předem děkuji za vaše postřehy a rady :mavam:

Reakce:
mamina141
Nováček 3 příspěvky 17.04.17 09:44
Aquasep

Bohužel já doporučit nemohu. Bazén máme necelé dva roky, hned na začátku s ním byl velký problém, byl velmi nekvalitně vyroben. Hned jsme se snažili reklamovat, přístup firmy katastrofální. Nakonec to dopadlo tak že jsem si nyní sehnala jinou firmu, která bazén opraví, ale oprava bude stát asi 20tis. Takže za mne od této firmy už nic. :cert:

AQUASEP-bazeny
Nováček 1 příspěvek 12.10.17 12:11
vyjádření se majitele

Dobrý den,
Dnes se mi dostal do mailu Váš starý příspěvek o poškozování dobrého jména firmy Aquasep. Vzhledem k tomu, že se zde mohou vyjádřit pouze registrovaní rodiče, musel jsem se zaregistrovat.
Věřím, že se jedná pouze o nekalou konkurenční soutěž, neboť „maminka“ s pouhými třemi příspěvky, bude spíše nějaký tatínek z plastařské firmy na výrobu konkurenčních výrobků.
Je mi skutečně velmi líto, že může tímto způsobem někdo záměrně poškozovat ostatní firmy. Po prostudování tohoto portálu však vím, že nejsme jediná poškozená firma a je jich tu mnohem více a příspěvky jsou vždy od podobných „maminek“ s maximálně 1-3 příspěvky.
Každý má možnost se u nás na kvalitu výrobku podívat, neboť disponujeme velkým ukázkovým showroomem bazénů, kde jsou ke shlédnutí jak bazény nezabudované, tak i zabudované. Každý má navíc možnost nahlédnout přímo do výrobních prostor a přesvědčit se o kvalitní práci.
Upozorňuji všechny diskutující maminky aby si nelámaly hlavu těmito zmatečnými recenzemi a vždy raději skutečně navštívily daného prodejce, nebo výrobce a přesvědčily se o všem raději samy. Vždy je lepší udělat si čas na osobní prohlídku, pokud se jedná o produkt ve větší cenové kategorii.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >