Reklama

Bazén Aquasep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4863 příspěvků 71 inzerátů 23.01.17 20:38
Bazén Aquasep

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zapuštěný bazén od této firmy.Jak jste s ním spokojeni. Dělají bazény přímo na míru? Potřebujeme maximálně bazén 4×3m obdélníkového či oválného tvaru.
Prosím, jaká by byla asi odhadem cena takto malého bazénu vč. filtrace, tepel. čerpadla a všech příprav a prací kolem, bez zastřešení.
Předem děkuji za vaše postřehy a rady :mavam:

Reklama

Reakce:

mamina141
Nováček 3 příspěvky 17.04.17 09:44
Aquasep

Bohužel já doporučit nemohu. Bazén máme necelé dva roky, hned na začátku s ním byl velký problém, byl velmi nekvalitně vyroben. Hned jsme se snažili reklamovat, přístup firmy katastrofální. Nakonec to dopadlo tak že jsem si nyní sehnala jinou firmu, která bazén opraví, ale oprava bude stát asi 20tis. Takže za mne od této firmy už nic. :cert:

AQUASEP-bazeny
Nováček 1 příspěvek 12.10.17 12:11
vyjádření se majitele

Dobrý den,
Dnes se mi dostal do mailu Váš starý příspěvek o poškozování dobrého jména firmy Aquasep. Vzhledem k tomu, že se zde mohou vyjádřit pouze registrovaní rodiče, musel jsem se zaregistrovat.
Věřím, že se jedná pouze o nekalou konkurenční soutěž, neboť „maminka“ s pouhými třemi příspěvky, bude spíše nějaký tatínek z plastařské firmy na výrobu konkurenčních výrobků.
Je mi skutečně velmi líto, že může tímto způsobem někdo záměrně poškozovat ostatní firmy. Po prostudování tohoto portálu však vím, že nejsme jediná poškozená firma a je jich tu mnohem více a příspěvky jsou vždy od podobných „maminek“ s maximálně 1-3 příspěvky.
Každý má možnost se u nás na kvalitu výrobku podívat, neboť disponujeme velkým ukázkovým showroomem bazénů, kde jsou ke shlédnutí jak bazény nezabudované, tak i zabudované. Každý má navíc možnost nahlédnout přímo do výrobních prostor a přesvědčit se o kvalitní práci.
Upozorňuji všechny diskutující maminky aby si nelámaly hlavu těmito zmatečnými recenzemi a vždy raději skutečně navštívily daného prodejce, nebo výrobce a přesvědčily se o všem raději samy. Vždy je lepší udělat si čas na osobní prohlídku, pokud se jedná o produkt ve větší cenové kategorii.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama