Bazén na terásku?????

808
21.6.06 09:19

Bazén na terásku?????

ahojki

chtěla jsem se poptat, jaký bazének používáte pro své dítka - ale takový menší-větší, aby se vešel na terásku. A hlavně, jak často měníte vodu? Používáte nějakou chemii? chlor ??? nebo něco jiného…

Mám tři dítka a malý balkonek - spíše terásku, tak přemýšlím, jaký bazének. Vloni měli dvě dítka takový ten malý nízký kulaty- nafukovací, ale letos už tam budou tři, tak bych si myslela nějaký trochu větší - ale jaký?

Díky za vaše názory na bazénky,,

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
21.6.06 09:27

Nevím, jak velký terásek máš, ale já loni kupovala Báře v Tescu asi za 200? bazén o průměru asi 1,6m, vysoký kolem 30cm, plnila jsem ho docela dost. Chemii jsem nedávala žádnou, vodu jsem měnila druhý, výjimečně třetí den. Byl takovej nafukovací a měl na sobě dvě nafukovací kytičky a k tomu byly balonky a nafukovací kroužky. Malá se v tom vyřádila, já s ní, byl právě dost velkej. Na 3 děti by myslím byl dobrej…
Nevím, jestli by to šlo i do malého bazénu, aledo velkého dáváme chlor a něco na řasy a voda se mění maximálně jednou za léto. Ale do malého to nedávám, to mi přijde zbytečný, radši to vyměním. Letos je už Bára ve velkém (3,6m x 0,7m), tam chemie je…

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
21.6.06 10:02

Ahojky taky jsme koupili malému bazének nevím přesně průměr,má ho u babičky,ale vejdem se tam dva dospělí a mimošek,zatím mu tam dáváme vlažnou vodu bez chemie a po každém koupání vylejem,ale má tam jen pár kbelíků a je to na zahradě u rodičů,mají psa tak aby se tam třeba nerochnil :D ,do velkého ho zkusíme dát až tak v koncem července nebo až v srpnu,je o dost chladnější tak až se voda víc ohřeje,tam chemie je,ale i čistička vody,tak uvidíme,když tak jen na chvilinku,pá J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama