BB krém pro problematickou pleť

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
16.10.21 10:38

BB krém pro problematickou pleť

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli byste neměla některá tip na kvalitní BB krém pro problematickou aknózní pleť. Všechny co jsem zatím zkoušela mi akorát akné zhoršovaly, a i když byly inzerované jako nekomedogenní, tak mi ucpávaly póry. Klidně bych si i připlatila, pokud bych konečně našla nějaký kvalitní, už nevím kde hledat :nevim:
Děkuji za případné tipy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9907
16.10.21 10:46

@Jana1313 Clinique BB Cream Acne Solutions, skvělý na problematickou pleť, navíc s SPF 40. Seženeš v Sephoře a myslím i na Notinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18673
16.10.21 10:57

Vichy idealia?

Nebo jíné z dermokosmetiky.

dále pak korejský šuplíček
https://www.bb-cream.cz/…cream-_3/363

Ale jinak zvaž spíš než bb cream se naučit používat minerální pudr - tím že je v tom oxid zinečnatý, tak to má na zánětlivou pleť hojivé účinky a na mastnější pleti dobře drží.

Podstatné je ale správně pečovat o pleť (šetrné, dvojfázové čištění, co nejméně dráždivá hydratace, účinné látky jako jsou AHA/BHA kyseliny, zejména kys. salicilová a ascorbová, zinek, retinoidy), SPF a fajn jsou i jílové masky.

A teda důkladně dezinfikovat štětce a jiné kosmetické nástroje, co na pleť používáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
16.10.21 10:59

Ono to akné nezhoršuje bb krém, ale způsob aplikace. Hodně holek si stěžuje, že jim make up zhoršuje pleť, a pak z nich vypadne, že to patlají rukama nebo nemají čistou houbičku a matlají celý obličej jedním blenderem, čímž jen roznášejí nečistoty a zánět). U akné je důležitá hygiena, takže co zdravá pleť v pohodě zvládne, to aknózní nedá.

Také buď to chce zapracovat na aplikaci (což je fakt vopruz), nebo to chce nejdřív vyléčit pleť a pak řešit dekorativku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat