Jak předejít zarůstání chloupků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 21:07

Jak předejít zarůstání chloupků

Zdravím všechny,
Už přes rok používám cukrovou pastu jako formu odstranění chloupků z intimních partii.
Bohužel často se stava, ze mi chlup začne zarůstat, vetsinou se vytvoří pupinek který boli a začne hnisat.
Já se bojim aby mi chlup nezarostl úplně, což se mi také parkrat stalo, už s tím nejde nic dělat, tak si do toho ryju a snažím se ho vytrhnout.
Mám několik jizev, které nevypadají hezky.
Prtoto zadám o jakékoliv rady a typy ohledně této depilce. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18713
15.10.21 21:14

Holit po koupeli/dlouhoé sprše.

ostrou žiletkou, namydlené/s pěnou. spláchnout, použít nějaký jemný peelint - hlasuju třeba pro kávový s medem s minimem dalších přísad, promasírovat tím kůži kde chceš holit, opláchnout a znovu použít pěnu a žiletku.

Posléze použít nějaký hojivý balzám - třeba body care s tea tree

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 21:32

Neholím, ale depiluji.
Jinak peeling zkusím, dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18713
15.10.21 21:47
@Anonymní píše:
Neholím, ale depiluji.
Jinak peeling zkusím, dekuju

aha, promiň, fakt blbě čtu takhel při pátku - po epilaci bych na peeling dávala pozor, může to víc podráždit.

zkusila bych chladivý gelový obklad a pak na to ten balzám s tea tree

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
15.10.21 22:05

No, já bych se na to vyprdla… stejně normální chlap má raději upravenou chlupatou, navíc je to zdravější a jednodušší, prostě samá pozitiva…zkus se nad tím zamyslet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 22:22

To možná Jo, ale mě to sralo bejt chlupatá a holit se kazdej druhej den taky nic moc. Pak podrazdena pokožka, svedelo to jak čert.
Premejslim nad laserovou epilaci a budu mít klid.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 22:40

Ja taky chodim na skub a prijde mi, ze nejvic maji tendenci zarustat tak tyden po vyskubani. Tak mam koupenou takovou houbu do sprchy, co ma z jedne strany takovou drsnejsi, peelingovou hmotu a tou to, pomerne tvrdeji, obrusuju tak tri dny po sobe. Pak uz to vytsiniu „vykoukne“ a je klid. A taky to rozhodne zhorsuji jeany, pradlo s pevnymi okraji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat