BDSM a Vanilka, potřebuju radu ohledně sexu!

Anonymní
7.10.20 16:42

Bdsm a Vanilka

Zdravím, mám dotaz ohledně sexu, vím že je to spíše na sexuologa, ale nemám na to zatím odvahu někoho kontaktovat nechce se mi to dělat bez partnera. už druhým rokem mám přítele který je BDSM sadista. Já bohužel ne jsem naprostý opak miluju romantiku něhu duševní spojení tantru atd. to, že je přítel sadista jsem se od něj dozvěděla až po 2 měsících vztahu kdy mi bylo divné že neměl v sexu ejakulaci a on mi pak přiznal že se mi to bál říct. Od té doby to střídáme někdy klasický sex někdy sadomaso podle něj. On říká že mu to takto vyhovuje že to má prý tak napůl - přitahuje ho to i to. Ale já tomu moc nevěřím podle toho co jsem si o tom četla. když jsme se o tom víc bavili, oba máme za to že to u něj vzniklo když byl malý - tátu vůbec neznal a máma byla alkoholička co ho několik let dost zanedbávala a říkal mi že ho dokonce i škrtila jako úplně malého několikrát. No prostě dětství hrůza a děs. Co se teda týče BDSM nějak to pytlíkujem ale často přemýšlím nad tím, jestli se to takto dá dělat dlouhodobě. Přítele strašně miluju už jsme se teda jednou rozešli ale pak se zase dali dohromady a od té doby je to vážně super ve všem si rozumíme a mluví už i o miminku chceme rodinu. Mám hroznej strach že kvůli tomuto ho nakonec ztratím. Pořád v sobě řeším jaké mám možnosti. BDSM mi nic moc neříká, jediný co mě vzrušuje je svazování třeba nebo poutání nebo třeba i vosk ale jen trochu ne moc bolestivě. Ale jak přijde bolest není mi to příjemné. Navíc ani ne tak fyzicky ale hlavně psychicky. Já sex vnímám jako spojení duší v jedno hrozně moc duchovně a jsem i hodně vášnivá to přiznávám vášnivý sex miluju ale vášnivý plný touhy ale ne plný bolesti. Často přemýšlím o tom co u toho vlastně přítel cítí když mi způsobuje bolest akdyž si pomyslím že třeba nenávist nebo hněv, úplně mě to vnitřně bolí. Chtěla jsem si o tom co nejvíc zjistit, ale nikde se o tom moc nepíše asi je to tabu :/ Celkově na sexuální odchylky co já viděla tak existujou v češtině snad jen 2 knížky ale podrobně rozebraný jsem to nikde nenašla. Navíc jsem dnes náhodou v jednom seriálu viděla sexuálního sadistu co dokonce zabil dívku bylo to teda v nočním podniku ale vyděsilo mě to. Já vím že zabíjení dělají tzv. agresivní sadisté - loví svou oběť jako kdyby byla kořist. Jsou z nich pak sexuální vrazi. Ale i tak mě to děsí. Svému příteli věřím nikdy mi nijak úmyslně neublížil, ale neúmyslně už ano. A někdy z něj padají děsivé věty. Třeba jsem se ho jednou ptala jaké jsou jeho největší fantazie a on odpověděl že mi to nebude říkat že bych se ho pak bála. Vím že ho vzrušuje když mě škrtí někdy to děláme a vždycky si domluvíme znamení a on pak přestane. Jenže posledně jsem byla připitá a on byl tak drsnej při tom že mi teď zdola už 2 dny teče krev ne nějak moc ale nevím jestli mi něco neporanil jako fakt blbýho. Já nebyla opilá jako že bych o sobě nevěděla to ne věděla jsem co mi dělá a souhlasila jsem problém je v tom že sem si potom uvědomila že to dělala tak drsně proto že sem byla připitá a necítila jsem tím pádem tolik bolest bolelo mě to až druhý den. Je i pravda ale že jakmile přítel uviděl co udělal, hned přestal a bylo vidět že se leknul. já sem i někde četla že sadisté jsou někdy nebezpeční v tom, že se časem přestanou ovládat a i když mají domluvené stopky, můžou to snadno porušit protože prostě je touha pak už moc velká. Ale protože vím že přítel posledně přestal, tak mě to trochu uklidňuje. Dál je dobrý to, že když jsme se dali podruhé dohromady a jednu dobu jsme to dělali víc po mým, říkal, že cítí jako by ho přitahoval zase víc ten můj sex a že dokonce se prý i dělá na tom, že mi skrz to dává lásku atd. Ale popravdě podle toho, co se stalo posledně z tou krví tomu též moc nevěřím. Spíš si myslím, že to řekl, aby mě uklidnil a potěšil. Nechci aby si ale někdo myslel, že je nějaký násilník, jinak je strašně hodnej co se týče jiných věcí ve vztahu, hladí mě, něžně na mě mluví, když je mi zle, tak mě uklidňuje a nikdy mě ani nepodvedl věřím mu a cítím že mě miluje. Já popravdě jen doufala, že třeba když bude v normálním vřelým vztahu plným lásky a klasickýho něžnýho sexu, že ho to třeba časem přejde úplně já vím doktoři říkají že je to biologicky daný, ale já znala i sadistku jednu kamarádku a ona byla též týraná v dětství tak mi furt vrtá hlavou, že jestli to prostě nejde eště nějak zvrátit třeba psychoterapií že to prostě souvisí s extrémním násilím zažitým v minulosti a že třeba ten člověk může přejít časem ke klasickýmu sexu. Dál jsem přemýšlela že bych příteli povolila milenku jen na tyto praktiky bolí mě že mu nemůžu dát co potřebuje. Jsem teda extrémně věrnej typ a nevěra mě ničí ale já bych to i tak pro něj udělala kdybych třeba nevěděla kdy přesně a kde se schází dokázala bych to nějak vytěsnit a byla bych spokojená kdyby byl přítel spokojený. Jenže on říká že nechce že je tzv. demisexuál tzn. že nemůže mít sex vyjma partnerky kterou miluje. Tudíž tato možnost je zatím pasé. Jenže já jsem tím pádem na rozcestí. vím že bolest je mi opravdu nepříjemná a třeba se přítele začnu časem bát což nechci. Jenže když to nebudu dělat bude mu to chybět a náš vztah by se rozpadl. Nevím vůbec co s tím za žádnou cenu o něj nechci přijít je to nejlepší chlap kterýho jsem kdy měla dala bych za něj i život. Ještě je jedna věc. Tím jak jsme rozdílní v tomto, tak to ovlivňuje i můj způsob sexu. Bojuju s tím skoro celej náš vztah. Jak jsem vášnivá a přítel se mi hrozně líbí, nejradši bych se s ním milovala každý den, sedíme třeba u TV a já mám takový návaly touhy, že bych na něj nejrač skočila a zúlibala ho. Jenže dílem díky mojí puritánské výchově a díky BDSM se držím dost zpět. Ta výchova v tom hraje dost roli máma měla různý narážky když jsem se o sexu zmínila a já se za svou vášnivost dost stydím. Ale přiznám se že je to dost i BDSM. Brzdí mě pokaždé vědomí a pocit viny že když si dovolím vypustit svou touhu ven bude to hrozně sobecký, myslím pořád na to, že příteli toto tolik zase neříká a že to hodně dělá kvůli mě. Posledně jsem se právě připila kvůli těmto pocitům, protože jsem měla pocit že když se opiju moje touha se trochu zmírní a já se budu víc kontrolovat nebude mě to tak bolet jako vědomí, že se přítele nemůžu dotknout atd. Vím, že jsem psala, že říkal, že se mu líbí i klasický sex, jenže tomu moc nevěřím a taky nevím v tom případě jak s tím naložit - nikdy nevím na co z toho má zrovna chuť. Omlouvám se za tak dlouhý dotaz, ale já bych chtěla hlavně vědět, jestli spolu můžou dlouhodobě být dva lidé kteří mají rádi takto rozdílný sex popř. jak přesně to řešit. On chce teď nakoupit nějaké BDSM pomůcky, ale já nevím jestli do toho jít. Bojím se, že když mu jasně neřeknu hranice, ublíží mi a také mám strach, že když mu řeknu že se bojím, ublížím zase jemu a to taky nechci. Nechci aby to bylo buď on nebo já. Děkuji moc za každou odpověď je to strašně choulostivé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.10.20 17:01

Myslím, že vám do dohromady nepůjde. Píšeš, že bys za něj dala život, no to by se ti v extrému mohlo klidně stát. :?
Já bych utíkala rychle pryč, neumím si představit, že bych byla s někým, komu dělá dobře mi ubližovat. Kdysi jsem byla zamilovaná do muže, co to nejspíš takhle nějak měl, ale nedošli jsme nikam daleko. Mně bolest a násilí u sexu vadí, vadí mi i znehybnění, takže prostě ne..
A tvůj přítel ti ublížil tak, že z tebe teče dva dny krev, asi to nemá moc pod kontrolou..

• Citovat
  • Nahlásit
2530
7.10.20 17:03

Tohle nebude fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 17:04

Zvládla jsem to teda přečíst jen do půlky, ale měla jsem tu čest se sadistou a pokud to nedáváš, jdi od toho.. On to teda zároveň byl i dost kkt, takže to neskončilo kvůli sexu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
13588
7.10.20 17:09

Bylo to dlouhý a nudný, co jsem ale přečetla. Tak ne, nebude vám to fungovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9569
7.10.20 17:32

Obavam se že dříve nebo později tě to dožene, každý z vás budete ve skrytu duše toužit po něčem jiném…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24428
7.10.20 17:34

Máma ho mlátila, škrtila a on je z toho BDSM, mno tak super, okopírovala si tu onen známý knižní bestseller.
Pokud je to ovšem pravda, tak jak bylo řečeno fungovat to nebudu. Jemu to časem stačit nebude a ty nebudeš zvládat jeho praktiky, takže se rozlučte a zůstaňte přáteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
7.10.20 17:36

Já si myslím, že řešit to takto kompromisem vás po čase přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
7.10.20 17:48

Hele, Christian Grey se taky změnil, a stačilo mu k tomu pár týdnů 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
7.10.20 18:39

...

…ať si pán dá mokrý hadr na palici a ty ho nakopej do kulí. Tak on ti způsobil krvácení a ještě by chtěl nakupovat nějaká bdsm nádobíčka. Žeň ho a jasně mu řekni, že takhle se k ženě muž nechová. Ať si koupí umělou pannu na tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
7.10.20 19:20

Jako vážně nechápu, že ti to za to stojí.. 8o.. Už dva dny z tebe teče krev, to ti přijde v pořádku? :?.. Co bude příště, rovnou tě přizabije?.. Nikdy vám to fungovat nebude a ty zjevně taky nejsi v normě, když s tím magorem dobrovolně jsi.. :? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 19:54

No já ti nevim mne to přijde už moc, když ti teče krev bez tvého svolení. On on tebe chce důvěru a pak ti ublíží, to je špatně :nevim: byť teda jakoze “nechtěně”, ale přece. Měl by přece vědět, co dela 8o

Můj muž je ke mne taky mnohem mnohem tvrdší než byli jiní, je znát, ze ho to baví, ale ze v tom má velké zábrany a opravdu se hlídá, aby ani malinko neublížil. Pry se hlídal a neměl odvahu na me nic moc zkoušet, protože se bal, aby me neztratil.

Je možné, že když jsi byla opilá, ze to proste prepiskl, protože jsi mu neřekla, no na druhou stranu mohl byt z toho důvodu opatrnější a počkat s tím, až budeš ok. V takových situacích musí přece ten dominant předvídat, a ne, že se neuhlídá :nevim:

Uvidíš, jak to bude dal, třeba to byl takt jenom exces. Ale opravdu by te neměl tlačit do něčeho, co je ti vylozene proti srsti. Měl by se každopádně snazit vycitit, co ještě zvládneš. I na výletě se chodí tempem toho nejpomalejsiho ze skupiny :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 20:07

Ne, nebude to fungovat. Jsem v manželství 15 let s „úchylem“ a je to horší a horší. I když ho miluješ, tak jdi od něj, dokud v tom nejsou děti a jiné závazky. Vědět to co teď před patnácti lety, tak utíkám a to jsem ho milovala strašně, strašně moc. Taky jsem si myslela, že to dám, vydržím, přizpůsobím se… Ne, nejde to. Moji sexualitu to úplně zničilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14377
7.10.20 22:25

To že si něco četla a věříš tomu víc, než svému příteli je docela dost zdárhel.

A vzrušje tě svazování a vosk a nejspíš taky submise, takže úplná vanilka nejsi, žejo. Zavřela jsi se do nějakých škatulek, které ani úplně nesedí.

To jak se BDSM zobrazuje v televizi je naprostý nesmysl a naopak- to že se BDSM poztiviní lidi jsou nucení spolu lépe komunikovat, tak se jim mnohem snáze daří ono splynutí duší, co o něm sníš - protože to nenastává z konkrétního postupu tření těla o těla, ale o tom, že si ti dva rozumí a vnímají se. A to nenastane samo od sebe, ale musí se o tom, co kdo chce a co nechce a co má rád a co ne mluvit a pak věci zkoušet a zase o tom mluvit.

A proč si proboha představuješ že při sexu s tebou cítí nenávist a hněv a pak se z toho sama rozbiješ? Proč se ho nezeptáš co cítí (bude tam vrzušení, láska a strach aby ti moc neublžíil)? A když už se ho zeptáš, tak mu to neuvěříš a budeš věřit svému černému scénáří, že?

A proč by si mu neřekla co chceš a co nechceš? On to po tobě zcela zaručeně chce, ne? Tak to sakra řekni.

To co vám drhne je schopnost otevřené komunikace a řešení takového řešení, které bude vyhovovat oboum. A to, že budeš tomu druhému věřit víc, než své úzksotné představě, že je určitě všechno špatně, nic neřekneš a nevěříš tomu co říká ten druhý.

A to fakt není o sexu a nebo o tom, jaký měl vztah s matkou.

jinak vaše téma není k sexuologovi, ale na psychoterapii - tipla bych si, že z individuálu budete profitovat oba (tedy každý zvlášť řeší svoje vlastní běsy).

Větší zádrhel než v jeho úchylkách máte v tvé úzkosti a panice komunikovat přímo a otevřeně. A v tom, že jsou pro tebe důležiější tvoje fantazie, než realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5976
8.10.20 00:07

Nebude vam to fungovat, sexualnej soulad je jedna z dulezitych veci… tvuj problem neni on, tvuj problem jsi ty, lepe receno tva sebeucta, dva dny krvacis!, ale ty ho strasne milujes. Premejsis, ze mu povolis milenku. Nutis se v sexu do veci, ktere nechces delat, vzbud se. Proc ze sebe delas prachovku?
Uz ted na zacatku resis tak zavazne veci, jako sexualnej nesoulad, co muze byt za par let? Zatahuje te do sveho patologickeho sveta, energie, kterou si sexem partneri „prehazuji“, ta by te mela dobijet, ne vzbuzovat obavy, ale ta jeho neni o lasce. Utikala bych od nej. A ne, nezmenis ho, na kycove pohadky zapomen. Uz to, ze na zacatku neco takoveho resis, ze si klades otazky, znamena, ze to neni ono a ze je nekde problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama