Beba optipro comfort 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nelousek1
Nováček 6 příspěvků 14.01.18 13:11
beba optipro comfort 1

Holky prosím dává některá z vás tohle umělý mlíčko? dáváme sunar premium, ale malej má pořád bolení bříška a ublinkává a to už tohle mlíčko dáváme měsíc a ted´ dokonce už pár dnů musíme pomáhat rourkou aby se vůbec vykadil, zítra mu bude 8týdnů a v lékárně mi právě byla doporučena tahle beba, ale váhám, protože sem na ni nenašla žádné ohlasy

Nejnovější recenze z kategorie Výživa

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 13:13

Dávám a vše v pohodě

nelousek1
Nováček 6 příspěvků 14.01.18 13:20

Já se právě bojím, aby třeba neměl taky zácpu, on pokaždý když dostane mlíčko, tak se chvilku na to začne kroutit a hned ublinkne a takhle ublinkává i třeba 2hodiny potom co mlíčko dostane

Janli
Kelišová 5737 příspěvků 9 inzerátů 14.01.18 15:17

Tahle Beba je skvělá, ale nikdo ti nezaručí, že sedne právě tvému dítěti. Nicméně ohlasy jsou na ni velmi dobré, moje dcera ji měla a super. U první dcerky jsem taky kvůli zácpám přecházela z nutrilonu na starší verzi Beba comfort a zácpy to vyřešilo. Počítej ovšem s tím, že prvních 14 dní nemusíš vidět rozdíl, chvíli trvá než si miminko na nové mléko zvykne. Beba navíc dělá ještě řadu Sensitive, která je pro děti, které to bříško opravdu hodně trápí. Po vyřešení problémů s bolavým bříškem se přechází na OptiproComfort.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >