Babylove 1 z DM - jaké máte zkušenosti

čundračka
11.1.18 12:16

Babylove 1 z DM jake máte zkušenosti

Ahoj máte zkušenosti s umělým mlékem Babylove 1? Jak jste s ním byla nebo jste spokojeni? Zasyti miminko? Moc děkuji za názory

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.1.18 12:21

@čundračka manželova sestřenice dává dvojčatům a naprostá spokojenost, kluci krásně spí, rostou, prospívají :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6419
11.1.18 12:33

Dávala jsem první dceři, teď dávám synovi a neteř na něm též vyrůstá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
359
11.1.18 13:37

Taky jsem dávala, a jako bonus nám to zlepšilo prdiky ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
411
11.1.18 13:54

Maximální spokojenost :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
čundračka
11.1.18 14:51

A nezacpava může mimi kakat normálně? Ten můj je zvyklí po každým jídle skoro

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová