Ahoj ???? strašně se mi libi kocarek bebecar hip hop.. nemám bouhzel možnost se na nej jet podívat a recenze jsem na nej taky nikde moc neviděla mate zkušenost? Lze na nej dat vajíčko Cybex nebo Avionaut? Jizdni vlastnosti? Je mi jasne ze to je městky kocarek na chalupu už máme Britax Go big… ale zase aby to nebyla vyloženě jak hračka za ty peníze ????
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj ???? strašně se mi libi kocarek bebecar hip hop.. nemám bouhzel možnost se na nej jet podívat a recenze jsem na nej taky nikde moc neviděla
mate zkušenost? Lze na nej dat vajíčko Cybex nebo Avionaut? Jizdni vlastnosti? Je mi jasne ze to je městky kocarek
na chalupu už máme Britax Go big… ale zase aby to nebyla vyloženě jak hračka za ty peníze ????