Nízký kočár pro holčičky

Anonymní
11.10.19 09:35

Zdravím.vsechny milovnice kočárků pro holčičky ☺️

:mavam: ráda bych vaše rady ohledně kočárku měl by být hlavně nízký merim 145 cm jsem malinka :mrgreen: takže proe docela těžké sehnat tak nízký kočár leda, že pro panenky:mrgreen: :?.Nyní mám g mini grend docela dobrý přes boudu vidím takže aspoň, že tak.Ale chtěla bych aspoň podobně nízký jiné značky :srdce: prosim prozradíte mi, které přesně kočárky to jsou? Taky aby byli nafukovací kola a pohodlny pro mimo. Tento co mám je sportovní verze ujde, ale nejsme úplně sním spokojená není ani pérovaci maminky asi chápu, když chci v něm uspat malého tak jen vozím :mrgreen: prostě nezvyk Tak budu ráda za každou odpověď. Určitě tu někdo taky řeší takový problém. V obchodech jsem byla minulé se dívat, ale všude na mě vysoké kočárky až mi to bylo líto :srdce: tak jsem zvědavá na vaše rady pokud možno jaké máte pro holčičky kočárky plánujeme holku tak snad se zadari :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.10.19 09:37

Tak oprava vlastním kočárek zn. G mini trend ten je nizzsi :person_facepalming:děkuji :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.10.19 09:38

Ježíši :mrgreen: dopředu se omlouvám za chyby v textu nějak to tam samo ta klávesnice zrádná píše si co chce 8o

• Nahlásit
  • Citovat
1325
11.10.19 10:09

Bugaboo :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4763
11.10.19 10:35

Zkuste Easy Walker QTRO, ten je docela nízko, viděla přes něj i kámoška co má 155 cm, má sklápěcí rukojeť a ta je v nejnižší poloze cca 70 cm nad zemí (nemám metr tak to odhadují na počet dlaní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6247
11.10.19 10:38

Bugaboo, s tím když vidím někoho vyššího 160cm, tak mi to přijde hrozné. Nedejbože když to veze dvoumetrový chlap :lol:. Fakt jak kočárek pro panenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12500
11.10.19 12:06

Dobrý den,

doporučuji využít naší skvělé poradny o výběru kočárků a autosedaček, kde Vám poradí přímo odborník ;)

https://www.emimino.cz/…autosedacek/

Přejeme Vám, ať se holčička zadaří.

Hezký den

Za eMimino - Natálie :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 07:13

Děkuji já si nevšimla, že to píšu anonymní :person_facepalming: :see_no_evil:jste moc hodné už jsem čekala, že mě tu za ten dotaz ukamenujete, ale jste zlaté Bugaboo asi vyhrál :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 07:16

Ženský jenže těch Bugaboo je taková spousta :think: myslíte si, že jsou všechny stejně nízké nerada bych nějaký az moc vysoký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 07:17

@admin Moc děkuji :srdce: :kytka: určitě se ozvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie