05C692E2-329C-4A3E-9EE9-E7CBB8964991.jpeg
Ahoj ???? strašně se mi libi kocarek bebecar hip hop.. nemám bouhzel možnost se na nej jet podívat a recenze jsem na nej taky nikde moc neviděla :think: mate zkušenost? Lze na nej dat vajíčko Cybex nebo Avionaut? Jizdni vlastnosti? Je mi jasne ze to je městky kocarek :) na chalupu už máme Britax Go big... ale zase aby to nebyla vyloženě jak hračka za ty peníze ????
- Autor: vodnarka2013
- Vloženo: 16.10.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána