Běhala jsem

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
15.5.22 19:25

Běhala jsem

Ahoj holky mám otázku, jsem v 22tt těhotenství. Byla jsem se projít se psem a můj pes mi utekl za jiným tak jsem za ním běžela. Venku je 21 stupňů zrovna jsem teď přišla domů nakonec psa chytla, ale bojím se nemůže to ublížit miminku? Trošku mě bříško tlaci ale jinak nic hrozného tak prosím o radu. Čekám první miminko a mam strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2364
15.5.22 19:28

Mimčo si trošku zaskákalo no :D. Ne nic se nemohlo stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7488
15.5.22 19:32

@Týna75498 kamoska v 5m zabehla půlmaraton pod 1h :nevim: já bezne v minulém těhotenství dobihala ještě v 7m autobus. Nic se nestalo. Dej si pohov, nohy nahoru a klídek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8328
15.5.22 19:50
@hospodki píše:
@Týna75498 kamoska v 5m zabehla půlmaraton pod 1h :nevim: já bezne v minulém těhotenství dobihala ještě v 7m autobus. Nic se nestalo. Dej si pohov, nohy nahoru a klídek

Nebyla tam oficiální časomíra? Protože to by kámoška zaběhla světový rekord :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
15.5.22 19:52

@hospodki půlmaraton asi ne, to bys musela mít za kamarádku mistryni světa. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
15.5.22 19:52
@hospodki píše:
@Týna75498 kamoska v 5m zabehla půlmaraton pod 1h :nevim: já bezne v minulém těhotenství dobihala ještě v 7m autobus. Nic se nestalo. Dej si pohov, nohy nahoru a klídek

Tak to napis do Guinnessovy knihy rekordu :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3664
15.5.22 20:05

Víš kolikrát běhají druhotěhule za svým prvorozenětem na odrážedle? A valná většina z nich při tom mimino nevytřepe. Takže klídek, odpočívej a kdyby ti nebylo dobře, tak můžeš pro klid duše zajet na pohotovost. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
15.5.22 20:08
@np10021 píše:
Mimčo si trošku zaskákalo no :D. Ne nic se nemohlo stát.

Dobře dekuju :DD jsem docela hysterčila no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
15.5.22 20:09
@Jahru píše:
Víš kolikrát běhají druhotěhule za svým prvorozenětem na odrážedle? A valná většina z nich při tom mimino nevytřepe. Takže klídek, odpočívej a kdyby ti nebylo dobře, tak můžeš pro klid duše zajet na pohotovost. :kytka:

To je pravda dekuju moc :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2196
15.5.22 20:09
@hospodki píše:
:lol: :lol: :lol: Ale no tak…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29606
15.5.22 20:15

To se nic nestane, pokud nemáš nějaké rizikové, kde bys musela jen ležet. Já těhotná běhala třeba za synem, který jel na kole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
15.5.22 20:16

Pisu to vzdycky pod podobne diskuze - vzpomente si na baby v 19 ci 2o stoleti. Kydaly hnuj i v 9 mesici, a kdyz kopaly brambory, no tak si odskocily porodit a makaly dat. :nevim:
Zakladatelko neboj, mimco je v poradku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2196
15.5.22 20:18
@wiwiOL píše:
@hospodki půlmaraton asi ne, to bys musela mít za kamarádku mistryni světa. :lol:

Co mistryni, tak Wonder Woman :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
15.5.22 20:21

@Villanelle tak v těhotenství určitě, to jsem opomenula, jinak se mi ženský rekord nechtěl googlit a nevím tak, jestli je pod hodinu nebo ne. :lol: buď si hospodki spletla vzdálenost nebo čas, ale i půlmaraton v 5mesici pod 2 hodiny je mazec :potlesk: a stejně tak desítka pod hodinu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2196
15.5.22 20:21
@Capricorn61 píše:
Pisu to vzdycky pod podobne diskuze - vzpomente si na baby v 19 ci 2o stoleti. Kydaly hnuj i v 9 mesici, a kdyz kopaly brambory, no tak si odskocily porodit a makaly dat. :nevim:
Zakladatelko neboj, mimco je v poradku. :)

Jenze to je jen urban legend, tohle se nikdy nedelo. Zeny pred porodem navstevovala porodni baba a uz pred porodem musely odpocivat, sestinedeli bylo v ruznych kulturách dodrzovano az s nabozenskou urputnosti, bezne zilo vice zen v jedne domácnosti, tedy za sebe zastávaly praci, staraly se. Ono taky tim tebou popsanym stylem bychom vymreli. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat