Přenášení až u 3. těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.5.22 16:57

Přenášení až u 3. těhotenství

První dvě těhotenství jsem rodila zhruba 2 týdny před termínem. Teď jsem už po termínu a chtějí mě poslat na vyvolání. Mám z toho hrozně divný pocit, že je něco špatně. Už víc než měsíc mi lékařka říká, že je vše připraveno, mám často poslíčky, jsem hodně fyzicky aktivní, vyzkoušela jsem snad všechny babské rady a porod se stále nespustil. Nechápu to a bojím se, že k tomu třeba je nějaký důvod a skončí to typicky zpraseným porodem - 3 dny na oxytocinu a pak nějaký klešťový porod. Uklidněte mě, že to tak nemusí být. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
804
15.5.22 17:02

Já měla vyvolávacku. Sice kvůli tlaku a v termínu ale měla. Nakonec to bylo docela fajn. Věděla jsem vlastně dopředu že se něco bude dít. Mohla jsem připravit. Takhle bych vlastně nevěděla dbe6 ani hodiny a byla bych zbytečně neeevozni. Hlavně jsem měla pocit, že kdyby něco jsou tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
15.5.22 17:39

A jaký si týden? :) Já u třetího těhotenství taky přenášela. První dítě se narodilo před termínem, druhé na termín a třetímu se nechtělo a hrozilo mi vyvolání. Nakonec si dala říct v 40+4 a z ničeho nic. Den před jsem byla na kontrole a úplně uzavřená, nic se nedělo, nebyl možný udělat ani Hamilton a o 5 hodin později se to rozjelo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
15.5.22 17:55

Ja taky prenasela az ctvrte a pate tehu. Pri obou uz jsem byla objednana na vyvolavacku. Nakonec jsem ctvrte dite porodila jeste v den kontroly kdy me poslala dr domu s tim ze se nic nedeje a pate v den nastupu do porodnice na vyvolavacku. Spustil se mi porod sam 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
15.5.22 17:58

První 36+3, druhé 39+1, třetí 41+0, všechny děti zcela zdravé, porody bez komplikací. Snad jsem trochu uklidnila :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19942
15.5.22 18:48

Kazdy porod je jiny a klidne muzes prenaset.

Ale pokud mas opravdu utkvely vnitrni pocit, ze neco neni dobre, tak bych to nebrala na lehkou vahu.
Muzes si nechat udelat prutoky, zkontrolovat.

Pokud vyvolani nechces, tak na nej nastoupit nemusis.
Muzes pockat, az se to rozjede samo, nebo trvat na cisari.
Opravdu si dobre preber, co presne chces, a za tim si jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
15.5.22 19:02
@Anonymní píše:
První dvě těhotenství jsem rodila zhruba 2 týdny před termínem. Teď jsem už po termínu a chtějí mě poslat na vyvolání. Mám z toho hrozně divný pocit, že je něco špatně. Už víc než měsíc mi lékařka říká, že je vše připraveno, mám často poslíčky, jsem hodně fyzicky aktivní, vyzkoušela jsem snad všechny babské rady a porod se stále nespustil. Nechápu to a bojím se, že k tomu třeba je nějaký důvod a skončí to typicky zpraseným porodem - 3 dny na oxytocinu a pak nějaký klešťový porod. Uklidněte mě, že to tak nemusí být. :oops:

Ne, nemusí to skončit klešťovým porodem ani císařem. První porod mi vyvolávali a porodila jsem 6 hodin od první tablety, a to porodní cesty nijak připravené před vyvoláním nebyly. Vyvolávaný porod se mi líbil víc než druhý po Hamiltonu. Držím palce, ať je vše ok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 11:04

Děkuji všem za podporu. ;) V poradně o vyvolání stále jen mluvili, ještě mě nechali být. Poprosila jsem o Hamilton, začala mi tak jedna kontrakce za hodinu. A v noci jsem myslela, že mi praskla voda, takže jsme jeli do porodnice. Voda to nebyla, ale nechali mě a od 4 do 8 se rozjely velmi silné kontrakce. Porod proběhl přesně 41+0, úplně bez zásahů a poranění. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat