Betaserc 24 a motání hlavy

39
14.3.17 11:16

betaserc 24

Ahoj holky ma nekdo zkusenost s lekem betaserc dostALA sem ho na motani hlavy a sum v usich zabral vam a jak vam po nem bylo? Dekuju za kazdou odpoved :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3391
14.3.17 11:59

@Ivet888

já ho beru trvale, už pomalu 2 roky na houpání hlavy a pískání v uších - od krční páteře.
Nevím jestli je to Betasercem, ale zlepšilo se mi to, je to teď v přijatelně míře.
Vedlejší účinky nemám žádný a to jsem na léky dost citlivá. Ještě k tomu beru Tebocan, to je v podstatě gingo biloba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
14.3.17 12:09

@Konnny Dekuju ten tebocan mi taky napsal a za jak dlouho si zacala pocitovat zmeny k lepsimu ja to mam taky na motani od patere a huceni v usich nic jinyho mi nepomaha :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
14.3.17 12:20

Já už si to tak nepamatuju, velmi hrubým odhadem tak za 2 měsíce. Ono to jde pomalu. Teď bych řekla, že to tak stagnuje, ale třeba ty uši ani moc nevnímám - dílem do polevilo, dílem zvyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
14.3.17 12:46

@Konnny a kolikrat denne si ho brala me napsali 3×denně ale to se mi zda moc v letaku pisou dvakrat tak nevim teda :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 12:14

Ahoj, taky jsem ho dostala trn betaserc 24 tak se chci zeptat, jestli nekomu pomohl a za jak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
16.3.17 12:37

@Ivet888
Já ho beru 2× denně jeden. Ráno a večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3996
14.2.19 11:07

Ahoj holky, oživuji diskuzi. Jak jste na tom? Pomohl vám Betaserc a za jak dlouho? Dr. mi předepsal na pískání v uších 6 tbl. denne, což mi přijde jako mega dávka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
14.2.19 11:08

@Bekyn Mě Betaserc nikdy nepomohl a nakonec mi bylo řečeno, že bývá od krční páteře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3996
14.2.19 11:14

@luci5 Děkuji za reakci. Taky jsem slyšela, že to může být příčina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
14.2.19 11:38

Ahoj, taky mi nepomohl. Prestala jsem na dva tydny slyset na jedno ucho. Pomohly kapacky s kortikoidama, sluch se pomalu lepsil ale dlouho jsem slysela sumneni a tepani cca pul roku temer porad a pak uz jen obcas a po roce muzu rict ze kdyz jsem opravdu unavena na chvili se to tepani vrati. Betaserc 24 jsem brala 3×1 tbl. Po asi 5 dnech jsem s nim prestala, protoze mi po nem bylo zle od zaludku a stejne mi nezabiral. U me asi tez od krcni patere (caste kojeni v ne zrovna pohodlne pozici). Pomohlo mi cviceni. Preji ať se ti to brzy spraví :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama