Reklama

Bezdrátová žehlička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 25.06.09 12:35
Bezdrátová žehlička

Ahoj ženy (případně i muži, jsou-li tu nějací, kteří k tomu mají co říct :)), chci si pořídit bezdrátovou žehličku. Moje mamka jí má a je s ní max spokojená. Jenže tu její značku už nevyrábí. Já jsem našla všehovšudy dvě, mezi nimiž se potřebuji rozhodnout. Uvítala bych vaše názory a zkušenosti, především máte-li přímo s těmito konkrétními typy.

1. Philips HI570:
    http://www.consumer.philips.com/…NSUMER/HI570
  1. Zelmer 28Z013 Easy Move:
    http://www.obchodni-dum.cz/…elena/52419/

A prosím zahlasujte, kterou byste doporučili.

Díky předem

Reklama

Reakce:

mišad
Nováček 1 příspěvek 03.11.10 18:04
Moje žehličky...

Zkušenosti s bezdrátovou žehličkou-první Moulinex,byla úžasná,vydržela určitě přes 10 let.Bohužel,už nebyla v nabídce a před třemi lety jsem si pořídila Philips-nezklamala ona mě,ale já jí.Před týdnem spadla,přežila,ale na funkci to vliv mělo.Dnes odpoledne přišla nová kamarádka zn. Zelmer-má šikovnější usazování do stojánku,v případě žehlení se šňůrou je pohodlnější než Philips.V každém případě,po letech žehlení bez drátu se ke šňůře vracet nehodlám,ani to neumím´.A pokusy byly-bohužel neúspěšné.Tak,ať se výběr zadaří.přeje Míša :-D

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 03.11.10 18:08

Ahoj, tak to se mi libi, ale jak zehlicka funguje bez snury? Muzete mi poradit :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >