Bezmoc a smutek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 21:52
Bezmoc a smutek

Hezký večer.
A je to tady zase - pro mě už potřetí tento týden.
Cítím bezmoc, smutek…
Týká se to partnera - jsou dny kdy jsem šťastná a vše je super, ale pak se to změní.
Jsem ve 35tt, unavená, takže chodím brzy do postele. Přítel většinou chodí se mnou, ale jsou dny kdy se sebere a prostě jde třeba v 11 večer ke kamarádovi. Mě nechá doma i když je mi třeba zle, protože se nudí.
Mě to pak mrzí protože vím, že to že někam po večerech chodí má svůj určitý důvod který mě osobně i jeho ničí ale nepřizná si to.
Dnes mám sto chutí se sbalit a odejít někam alespoň na dva dny než se to srovná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Závislačka 2607 příspěvků 30.06.19 22:00

A jaký to má důvod? Společně to nejde vyřešit?

Aduš8
Kelišová 5243 příspěvků 30.06.19 22:04

Nevím, jaký má důvod jeho,, odchod",ale to je chlap povinný s tebou sedět doma, když ty spíš, jen proto, že jsi těhotná a není to dobře? Jsem ve stejném týdnu a nenapadlo by mě vyčítat manželovi, že někam jde, když mně není zrovna super. A to mám k tomu malé batole, které se mi v noci budí :nevim:

aivetka
Kecalka 212 příspěvků 30.06.19 22:06

„Mě to pak mrzí protože vím, že to že někam po večerech chodí má svůj určitý důvod který mě osobně i jeho ničí ale nepřizná si to.“ Jako že je gay? :think:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 30.06.19 22:14

Me se chlap vzdycky zeptal jak mi je, jak to zvladam, jestli muze nekam vytazit. Bral me vsude sebou, jako vzdycky kdyz to slo. Sama jsem ho hnala aby sel, dokud muze:) pokud ale tobe je spatne, mas nejakou depku, tak mu to mas rict a on by mel zustat s tebou.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 30.06.19 22:31
@Anonymní píše:
Hezký večer.
A je to tady zase - pro mě už potřetí tento týden.
Cítím bezmoc, smutek…
Týká se to partnera - jsou dny kdy jsem šťastná a vše je super, ale pak se to změní.
Jsem ve 35tt, unavená, takže chodím brzy do postele. Přítel většinou chodí se mnou, ale jsou dny kdy se sebere a prostě jde třeba v 11 večer ke kamarádovi. Mě nechá doma i když je mi třeba zle, protože se nudí.
Mě to pak mrzí protože vím, že to že někam po večerech chodí má svůj určitý důvod který mě osobně i jeho ničí ale nepřizná si to.
Dnes mám sto chutí se sbalit a odejít někam alespoň na dva dny než se to srovná.

pokud ti vadí, kam přítel chodí, tak to řeš s ním…
Pokud ti vadí, že vůbec někam chodí, když ty jsi doma a ležíš a spíš, tak se zamysli, jestli potřebuješ hlídání v posteli nebo potřebuješ, aby i on nikam nešel, protože ty nemůžeš a tak mu závidíš a držíš se hesla „když nemůžu já, nepůjde ani on“, tak to řeš sama se sebou…
Pokud ti chlap chodí za ženskýma nebo za mužskýma kvůli sexu, tak to vyřeš jednou provždy…
Neumím si představit jiný důvod, který by ti mohl tak vadit… co v tom je?

carola
Echt Kelišová 7559 příspěvků 30.06.19 22:38

Jak už tu zaznělo, těžko ti můžeme radit, když jsi něco nakousla a nevíme nic. Pokud ten důvod ničí tebe i partnera, musíte to vyřešit spolu.

MayaLevin
Stálice 89 příspěvků 30.06.19 22:38

@aivetka
Buď je gay, nebo s kámošem chlastá, nebo hraje automaty, nebo přepadává lidi, nebo vyvolávají duchy :nevim:

martinka28
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 30.06.19 22:44
@MayaLevin píše:
@aivetka
Buď je gay, nebo s kámošem chlastá, nebo hraje automaty, nebo přepadává lidi, nebo vyvolávají duchy :nevim:

Vyvolavani duchu me pobavilo :lol:

aivetka
Kecalka 212 příspěvků 30.06.19 23:09

@MayaLevin je to anonymní, tak proč takové tajnosti. 8o Jako můj kamarád občas chodí v 11:00 na noční tůry, a jo, asi ho to ničí. Ale to asi nebude ten případ :)

debra.morgan
Echt Kelišová 9526 příspěvků 01.07.19 04:53

Ja jsem ve stejným týdnu jako ty a nenapadlo by mě manžela omezovat v tom kam chodí, často jdu i s ním do hospody na zahrádku si sednou :nevim: těžko ti radit, když nic nenapíšeš…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 09:12

Já nechci aby se mnou seděl doma na zadku. Chodíme spolu skoro každý den na procházky a mezi lidi, nejsem žádná puťka co doma jen leží a nechce ho nikam pouštět. A ano, napsala jsem toho málo protože jsem byla už unavená.
Můj přítel jede v drogách a prostě si neumíte představit jaké to je pro mě. Je to pak jako mít doma jiného člověka - najednou je to obrat o 180 stupňů. Nedělá to každý den ale v ty dny/noci kdy si vezme já neskutečně trpím, bojím se o něj… slíbil že toho nechá - to mu vydrželo asi dva měsíce

samá práce
Závislačka 2911 příspěvků 01.07.19 09:31

Ty si tady z těch holek děláš normálně prdelky. A voní ti to veřijou. Jen mi řekni jak jsi se dostala k internetu. :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 09:37

@samá práce
Prdelky si děláš možná tak ty.
Kdyby jsi byl/byla v mojí situaci, asi by ti to moc k smíchu nepřišlo. Přála bych ti jeden takový den s ním zažít a možná by jsi mluvil/mluvila jinak. Přeju ti hezký den.

AjaF
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.07.19 09:40

Tak pokud jede v drogách, není to partner pro život.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama