Bezmoc v partnerství

Anonymní
23.6.15 20:52

Bezmoc v partnerství

Ahoj holky, chci si tak nějak postěžovat. Má přítele, tři roky a už to není ono. Teď třeba plánuju jak kráva nějaké letní dovolené, víkendy, chaty atd..všechno co navrhnu je špatně samozřejmě, tak jsem teda rezignovala a řekla že s nim nikam nejedu, takže jsem zase já ta špatná. Uplně mě to depta, taková prkotina a mi se chce brečet, jednou mi řekne že furt chci jenom sedět doma a nikam nechodit (myšleno do hospody) a když něco navrhnu, výlet nebo dovolenou vymyšli si pitomé výmluvy. Nemáme spolu děti, nejsem vdaná, vím o řešení které mi tady určitě navrhnete, když ja jsem hrozný zbabělec, už jsem to tolikrát chtěla udělat a neudělala. Prosím aspoň mě trochu povzbuďte..díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
23.6.15 20:55

A nějak hlouběji jste se nebavili jestli on si je vědom problému?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6190
23.6.15 20:55

A PROČ s ním ještě vlastně jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9950
23.6.15 20:56

Ráda bych tě povzbudila, ale to chceš takhle žít celý život :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906

V čem chceš povzbudit? Řešení znáš. Nic vás nepojí, tak proč se trápit v nefungujícím vztahu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21623

A chceš s ním zůstat? Proč?
v podstatě si zavíráš dveře před jiným vztahem.
Přijde mi divné netrávit spolu čas, jakoby se ti vyhýbal. Tohle není dobré pro budoucnost. Buď ráda že nejste svoji a nemáte dítě, takhle máš to rozhodování svobodnější a snazší.
Základ je v komunikaci. Jak on si představuje váš život? Společné chvíle? Chce jet na dovolenou s tebou? Ne, a proč? Proč je tak laxní. Proč s tebou chce chodit do hospody a ne na výlet.
Ujasni si, jaký opravdu je, co je schopen změnit a pochopit že ty potřebuješ a co ne, a podle toho se rozhodni. čas utíká a život je krátký, nemusíš se zbytečně trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5928
23.6.15 20:57

To, co popisuješ, ale není partnerství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.15 20:57

@Ostružka on si není vědom ničeho, je to chlap a cokoli se stane obrátí to proti mě, nebo mi to tak příjde. Ohledně těch dovolených řeší hlavně financi, ono kdyby ty finance šetřil a nebo utrácil smysluplně neřeknu nic..

Příspěvek upraven 24.06.15 v 09:48

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.6.15 20:59

Máte pravdu holky, nejhorší je, že já to všechno vím, ale prostě jsem asi blbá a neschopná se s ním rozejít.

Příspěvek upraven 24.06.15 v 09:48

• Nahlásit
  • Citovat
56906
23.6.15 21:01

Dát mu vale.. proč se v tom chceš dusit? Najde se spousta jiných, co Ti splní první poslední bez kyselých xichtů.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
23.6.15 21:02

Omlouvám se za vtěrný dotaz, nemusíš odpovídat: trávení společného času nic moc, co sex?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
23.6.15 21:05

Ja bych to u vas zas tak cerne nevidela…Pokud je tohle jen nejake obdobi, tak bych bojovala a vztah udrzela. Predpokladam, ze z nejakeho duvodu spolu jste, mate se radi, neco vas poji. Takovych obdobi jsem ve vztahu zazila spoustu a vzdy se nasla nejaka cesta ze slepe uličky. Pokud ti za to ten chlap stoji, nevzdávej to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21623

A s takovým indiviuem, které není partnerství schopno jsi proč? Proč se dobrovolně necháš deptat a jsi nešťastná? Kolik je ti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Ostružka ten taky nic moc, já na něj moc často chuť, když to vezmu spíme spolu max. 1× týdně

Příspěvek upraven 24.06.15 v 09:49

• Nahlásit
  • Citovat
26152
23.6.15 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci si tak nějak postěžovat. Má přítele, tři roky a už to není ono. Teď třeba plánuju jak kráva nějaké letní dovolené, víkendy, chaty atd..všechno co navrhnu je špatně samozřejmě, tak jsem teda rezignovala a řekla že s nim nikam nejedu, takže jsem zase já ta špatná. Uplně mě to depta, taková prkotina a mi se chce brečet, jednou mi řekne že furt chci jenom sedět doma a nikam nechodit (myšleno do hospody) a když něco navrhnu, výlet nebo dovolenou vymyšli si pitomé výmluvy. Nemáme spolu děti, nejsem vdaná, vím o řešení které mi tady určitě navrhnete, když ja jsem hrozný zbabělec, už jsem to tolikrát chtěla udělat a neudělala. Prosím aspoň mě trochu povzbuďte..díky

Tak já vidím problém už jen v tom, jak o sobě píšeš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama